שיטת -פיטו הומיופתיה בקוסמטיקה הטבעית

! עכשיו הסדרה האביבית במרפא הבושם-חדש

הוראות כלליות לטיפול בעור באמצעות מוצרי קוסמטיקה מרפא הבושם

הוראות לקיחת שמנים – סוג השמן ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. מכל השמנים מטפטפים 3 טיפות מתחת ללשון לפני ארוחה. רצוי לדחות שתיה או אכילה במספר דקות מנטילת השמן. במקרה ונוטלים מספר שמנים – יש להמתין דקות אחדות בין שמן לשמן. ממרב השמנים נוטלים רק פעם אחת ביום למעט בהתאם להוראות מפורשות. רצוי לסגור את הבקבוקים בפקק הרגיל ואת הטפטפת להניח בכוס לאחר כל שימוש. אין לשטוף את הטפטפת במים.

סבון/שמפו טיפולי - סוג הסבון/שמפו ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. להרטיב את הפנים ו/או האזור המטופל במים, לקחת ביד מעט סבון ולסבן את האזור – לשטוף היטב עם מים ולנגב במגבת נקיה. רצוי לבצע את הפעולה בוקר וערב. ניתן כמובן לבצע את פעולה זו גם בעזרת ספוגית – הוראות בהמשך.

קרם פנים - סוג הקרם ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. על פנים נקיות (ו/או על האזור המטופל) (לאחר שימוש בסבון) למרוח מריחה דקה מהקרם ברוב המקרים רצוי להישתמש בוקר וערב (רצוי שמריחת הקרם בשעות הערב לא תהיה בסמיכות לשינה, שתספיק להיספג בפנים ולא בכרית).

סרום - סוג הסרום ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. יש למרוח מהסרום המתאים כמות קטנה מעל הקרם בערב.

פילינג – סוג הפילינג ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. לשימוש פעם בשבוע . על פנים נקיות ורטובות (ו/או האזור המטופל)– לקחת מעט מחומר הפילינג, רצוי באמצעות כפית או מקל ולעסות את הפנים (ו/או האזור המטופל) במשך כמה דקות – להשהות מעט ולשטוף. לנגב את הפנים ולמרוח קרם טיפולי בהתאמה.

מסכה/פילינג - למריחה על פנים נקיות, מתאים יותר לשעות הערב. למרוח על הפנים בתנועות עיסוי – במהלך העיסוי החלק העליון של המסכה מתפורר לפרורים – בסיום העיסוי ניתן לשטוף את הפנים מהמסכה אך אפשרי ורצוי רק להסיר את הגרגירים מהפנים (באמצעות נייר טישו יבש) ולהשאיר עם שכבת הקרם שנותרה על הפנים כקרם לילה.

מסכת חימר ירוק /אדמת חוואר – פעם בשבוע, למרוח על עור פנים נקי להשהות על הפנים כרבע שעה לשטוף היטב במים ולנגב במגבת נקיה. בסיום הפעולה רצוי למרוח קרם פנים .

סרום בלזאם לטיפול בורידים – למריחה מקומית באזור הורידים – יש לעסות את אזור הורידים במעט סרום – לפחות פעם ביום, רצוי מספר פעמים ביום .

ספוג ים – לשטיפת הפנים (ו/או האזור המטופל) בשילוב הסבון. יש להרטיב את הספוג במים פושרים ולטפטף מעט מהסבון המומלץ ולעסות את העור. לאחר סיום הניקוי לשטוף \היטב את הפנים ואת הספוג. יש להניח את הספוג במקום שיאפשר לו להתייבש.

פיטו -הומיופתיה

פיטו -הומיופתיה מהי שיטת פיטו-הומיופתיה בקוסמטיקה הטבעית?
פיטו=צמחי מרפא.רפואת הצמחים – פיטותרפיה, היא הרפואה העתיקה ביותר בעולם, אשר התפתחה מתוך הרצון הטבעי של האדם להרגיש טוב ולחיות חיים מלאים.
הומיופתיה -דומה מטפל בדומה.הומיופתיה -שיטה הדוגלת בטיפול ב"דומה בדומה", אך במתן החומר בדילול גבוה. ככל שדילול ה"חומר" (כי כבר אין חומר אלא האנרגיה שלו) גבוה יותר, השפעתו על הרובד הנפשי גבוהה יותר, וככל שהדילול נמוך יותר, ההשפעה היא ברמה הפיזיולוגית.
התורה ההומיופתית מורכבת ומגוונת, וכמובן אין זה המקום לפרשה על רגל אחת. ההשלכה החשובה לענייננו היא שבאמצעות הומיופתיה ניתן לטפל בבעיות גוף ונפש כאחד.
אנו "במרפא הבושם" אימצנו את שיטה זאת בנושא הפיטותרפיה - טיפול וריפוי בצמחי מרפא של א''י בלבד דהינו מהצומח!

כשהטיפול בסימפטומים החיצוניים אינו מספיק, ונדרש טיפול יסודי בגורמים להתבלות העור ובעיותיו, זה המקום לפנות ל"מרפא הבושם"" דהינו לטבע -לצמחי המרפא- השיטה המהפכנית היחידה לחידוש עור הפנים והגוף. הנוסחה הסודית שחוללה את המהפיכה העולמית הזו פותחה לאחר שנות מחקר ארוכות בידי צוות "מרפא הבושם".

מטרתו היתה אחת: הפיכת סוד הנעורים, שבעבר רק העשירים יכלו ליהנות ממנו בחוות בריאות אקסקלוסיביות, לסדרת מוצרים קוסמטיים איכותיים שכל אשה ואיש יוכלו להשיגם.

התוצאה היתה "מרפא הבושם", התשובה האמיתית לטיפול עמוק ואמיתי בבעיות העור השונות ע''י צמחי מרפא של א''י. במקום טיפול קוסמטי שטחי בסימפטומים של הבעיות, פועלות תמציות ירוקות מעולם הצומח והים העשירות במינרלים, ויטמינים וחומצות אמינו, כדי לחסל בעיות כמו קמטים, סבוריאה, אקנה, צלוליט, צלקות, כתמים ופיגמנטציה ולפעול להבהרת העור וטיפוחו.

בלי צורך בניתוחים, בהזרקות, או בטיפולים חודרניים מציעה שיטת "פיטו-הומיופתיה "של מרפא הבושם לעור הפנים והגוף את כל המרכיבים הדרושים להתחדשותו.
הינכם מוזמנים ליום מפנק ב"מרפא הבושם"אשר יעניק לכם חיבור לשיטת הפיטו-הומיופתיה מצמחי מרפא של א''י המעניק "מזון" לעור ,לגוף ולנפש.
לפרטים נוספים :נא לתאם מראש בטל-ק.כברי-חנות המפעל.
טל: 04-9952122
מרכז ההדרכה של "מרפא הבושם"

medicinal plants&natural cosmetics


 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז