סרום-תמציות איכות ירוקות

סירום רימונים -קוסמטיקה טבעית מרימונים

סדרת מוצרי טיפוח רימונים:סדרה ירוקה


כבר משחר ההיסטוריה ידע האדם להעריך את תכונותיו המופלאות של הרימון
ותוצריו אשר אוצרים בתוכם את כל הטוב, המועיל והיפה שבטבע.
בשנים האחרונות הולכת וגוברת ההכרה ביתרונותיו של הרימון במתן פתרונות
אופטימליים בטיפול וטיפוח עור הגוף.
בזכות מבחן הזמן, תבונת הטבע והניסיון האנושי מעניק לנו הרימון כלים
יעילים בעלי עוצמה רבה בטיפול וטיפוח העור, תוך מתן הזנה, חיוניות ומראה
בריא.
תחליב הזנה לגוף רימונים מגיע בבקבוק /צנצנת מהודרת בתכולה של 250 סמ"ק.
סרום רימונים - מרפא הבושם
סרום שמנים אנרגטי ומרוכז, עשיר בויטמנים ומינרלים. לחות והזנה בתכשיר
אחד. מעניק בריאות וחיוניות, משפר ומגביר את חילוף החומרים התאי ועוזר
לספיגה טובה יותר של הקרם. מתאים לשימוש גם סביב העיניים והצוואר.
30cc-במבצע.

קרם יום סדרת רימונים - מרפא בושם
קרם יום עדין וקליל הנספג בקלות ואינו גורם להזעה.
הקרם עשיר בנוגדי חימצון חזקים לשמירה על עור צח ובריא. עוזר למנוע ולרפא
את פגעי השמש והזמן, מגן על תאי העור ומעודד חילוף חומרים תאי תקין.
מעניק עור חלק כמשי לאורך זמן.
מומלץ למרוח את הקרם לאחר ניקוי הפנים בסבוןרימונים בוקר וערב גם מסביב
לעיניים ולצוואר, לנשים ולגברים כאחד.
מכיל: שמן רימונים, שמן נר הלילה, שמן אתרוג, שמן דקל, גירניום, ,
ויטמיןE, שמן זית .

מכיל: 50 מ"ל.


מחיר:149שח'


תכונות עיקריות:
* קרם לחות לפנים ייחודי ואיכותי המכיל תמצית רימונים, ויטמין E, שמן
חוחובה ופרו-ויטמין B5 לטיפול וטיפוח מושלם של עור הפנים,
תמצית הרימונים מכילה ויטמין E בריכוז גבוה המעניק הזנה עמוקה לעור יבש.
פרו- ויטמין B5 מעניק לעור לחות והזנה בצורה מרוכזת ושמן אתרוג מעלה את
כושר הספיגה של המרכיבים הפעילים בעור.

* קרם ידיים טיפולי המועשר בתמצית רימונים וויטמין E לטיפול וטיפוח מושלם
של כפות הידיים.
תמצית הרימונים וויטמין E מעניקים הזנה עמוקה לעור יבש.
חומצת הרימון ידועה כחומר המבהיר כתמי עור ובעל נוגדי חימצון חזקים
ועקב כך מיועד קרם הידיים לעור מתבגר ולעור הנחשף ממושכות לשמש.

* קרם רב שימושי לגוף ולפנים, מזין ומלחח את העור,
מכיל תמצית רימונים המועשרת בויטמין E המעניק הזנה עמוקה ובצורה מרוכזת
לעור יבש ועל ידי כך מחזיר את הברק והגמישות הטבעיים של עורך.

*סבון רחצה פילינג רימונים הנו עדין במיוחד
המכיל בנוסף לתמצית רימונים גם גרגרי פילינג רימונים במרקם עדין ובטחינה
דקה,
להסרה יסודית אך עדינה של תאי עור מתים.
סבון רחצה פילינג רימונים מנקה את העור ביסודיות ומעניק לו מראה צח, רענן
ובריא.
לפרטים נוספים:
מרפא הבושם קיבוץ כברי
04-9952122,0505211607

....A pure skin for a green planet

מצמחי מרפא-סרום תמציות איכות ירוקות

מצמחי מרפא-סרום תמציות איכות ירוקות תמציות סרום מיוחד לעור :אתרוג,לבנדר,גרניום,פטל קדוש,דפנה+,טיון דביק+,
תמציות מרוכזות המסייעים להאטת הזדקנות העור מכילות "מזון לעור"המורכב מקומפלס של מזון מלכות ,דונג דבורים,פרופוליס,פולן ושמנים צמחיים מצמחי מרפא שנרקחות בתהליך השריה קדמוני(לא שמני נשא ולא אתרי).
יתרונות:
צמצום אובדן לחות טרנס-אפידרמלית, שיפור יכולת העור לאצור לחות, הגברת אלסטיות העור ומוצקותו, הפחתת רפיון עור, ייפוי העור ,מראה עור חלק, הגברת עמידות העור לנזקי רדיקלים חופשיים,התמציות חודרות בשלמותן לעור, מסייעות לתפקודם של הסראמידים הטבעיים של העור ומבהירות כתמי עור.
שימוש מומלץ:
מורחים 2-3 טיפות פעם ביום מתחת לקרם יום או קרם לילה ומעסים בעדינות בתנועות סיבוביות.

סרום אתרוג

סרום אתרוג SERUM ATROG-סרום אתרוג
להברת העור לשמירה על רמת ויטמין c +Eבעור ולסילוק קמטים,לשימוש סביב ה"שחור"מתחת לעין.
לשמירה על גמישות העור,לעידוד יצירת סיבי קולגן טבעיים חדשים בעור, לעידוד האלסטיות והגברת יכולת השכבה הקרנית בעור לשמור על מאגר המים.

מה חדש?

מה חדש? סירום -"פרח השקד" סידרה מוגבלת 02/06
מתאים לכל סוגי העור ובמיוחד לעור יבש.
משקם את העור, מזין ומטפח את כל חלקי העור ,
במיוחד מתחת לעניים,שפתיים וכל חלקי העור היבש!

איך מגיעים אילנו?

מזרחית לנהרייה , נסיעה בכביש נהרייה מעלות עד צומת כברי , נכנסים לקיבוץ כברי ובנסיעה לאורך גדר המערכת עד שמגיעים לכיכר הראשונה מרפא הבושם.

איך מגיעים אלינו?

איך מגיעים:

איך מגיעים

מזרחית לנהרייה , נסיעה בכביש נהרייה מעלות עד צומת כברי , נכנסים לקיבוץ כברי ובנסיעה לאורך גדר המערכת עד שמגיעים לכיכר הראשונה למרפא הבושם .

כמובן שאם מגיעים ברכבת ישראל עדיף.
לידעתכם !לקוחות יקרים .את כל מוצרינו ניתן להזמין דרך הטלפון דרך אתר זה,תודה

medicinal plants&natural cosmetics

קוסמטיקה טבעית-האשלייה והאמת על תכשירים לטיפוח העור

קוסמטיקה טבעית-האשלייה והאמת על תכשירים לטיפוח העור
מאת: רונית שגב

כולנו יודעים לזהות אינטואיטיבית עור צעיר ורענן. יש לו ברק ומראה בריא, מוצקות ומבנה מורם כלפי מעלה, הוא נראה "מואר" יותר, עם טקסטורה סדירה וחלקה וצבע אחיד, ועוד.
כשמראה ה"עלומים" והברק הטבעי נעלמים –זה קורה מכמה סיבות. העור מאבד, עם הגיל, את יכולתו לשמר לחות. הוא הופך יבש יותר ומקושקש, והתוצאות של חשיפה מצטברת לסביבה ולשמש – ניכרות בו.
עם ההתבגרות, שיעור האיבוד של תאי עור ישנים מהשכבה הקרנית –מואט. תוך כדי כך, האפידרמיס נעשה פחות "חדיר-למחצה" ויכולת שימור המים שלו פוחתת. כל תיפקודי העור מתרחשים לאט יותר. בשל החשיפה לשמש במשך מס` עשורים, הנזק כעת ייראה לעין אפילו דרך האפידרמיס היבש. לכן העור הבוגר ייראה יותר יבש, פחות בוהק ופחות "שמנמן". שינויים אלה נלווים לשינויים פנימיים יותר, ברמת הדרמיס, המשליכים על מוצקות ואלסטיות העור.
בארצנו שטופת השמש, סימניה של ההזדקנות ה"חיצונית" או הזדקנות-משמש הם לרוב בולטים יותר מאלה של ההזדקנות הכרונולוגית. למעשה מייחסים להזדקנות הסביבתית עד 80% מהאפקט של המראה המבוגר.
העור ונזקי השמש
קרני ה-UV הן האויב מספר אחת של העור. נזקי השמש מתרחשים ברובדים רבים של העור:
1. הקרניים המשזפות "שוברות" את שרשרת הקולגן. הקולגן שנשבר מתחבר שוב לסיבי קולגן אחרים, אך הפעם בצורה שונה. זה נקרא "קשרי צילוב" ( cross linking). התוצאה של קישור שונה הוא אובדן האלסטיות של העור.
2. בשכבת העור העליונה מתעבה השכבה הקרנית במקומות מסויימים (באופן לא אחיד) – מה שגורם לירידה נוספת בגמישות העור, ולמראה בוגר וחסר-ברק.
3. קרני השמש המתפזרות בעור יוצרות בו רדיקלים חופשיים, המזיקים לכל הרקמות ופוגעות במגוון התיפקודים של העור.
למרבה הצער, העור איננו "שוכח" אף חשיפה לשמש, לרבות אלה שקרו בילדותנו המוקדמת. הנזק מצטבר וכל קרינה נוספת מוסיפה נזק נוסף. לכן, לא אוכל להגזים בחשיבות השימוש במקדמי הגנה, ולא רק כשהולכים לים או לטיול בטבע.
זה המקום להוקיע את המונח "שיזוף בריא". שיזוף בריא הוא כמו "עישון בריא". כלומר, אין דבר כזה. שיזוף גורם נזק לעור, ונזק זה מתבטא בהזדקנות העור, בתזוזת פיגמנטים, בכתמי זיקנה ואף בסרטני עור. כל זה נכון, אגב, גם לגבי מנורות-שיזוף.

קשרי צילוב בקולגן - מראה מבעד למיקרוסקופ:עור שניזוק מהשמש-עם קשרי צילוב עור בריא וללא פגע


ההבדלים העיקריים בין שני סוגי ההזדקנות הם:


בהזדקנות פנימית בהזדקנות מהשמש (Photoaging)
העור נעשה דק יותר, מאבד הרבה מגמישותו, בעוד הקמטים הטבעיים מעמיקים. הגבול בין האפידרמיס לדרמיס, שצורתו היא כאמור "גלית", נעשה שטוח יותר והדרמיס מתחיל להתנוון. מספר כלי הדם בדרמיס מתחיל לרדת. בו בזמן, השיער מתחיל לאבד צבע, ובעור ישנם פחות זקיקי שערה ופחות בלוטות זיעה. ישנה ירידה בכמות הקולגן, האלסטין והחומר הבין-תאי (matrix). אולם החלבונים נשארים במצב יחסית יציב. האפידרמיס הופך עבה יותר, כמויות הקולגן והאלסטין אמנם עולות – אך המבנים של חלבונים אלה נעשים בלתי מאורגנים. כמעט כל אלה קורים בשל השפעת קרני השמש.


הזדקנות העור בגברים ובנשים
ישנם מספר הבדלים בין גברים לנשים בנושא זה. בגברים, העור הופך באופן הדרגתי לדק יותר, עם הגיל, בקצב של כ-1% לשנה. מאידך, אצל רוב הנשים העובי נשאר קבוע באופן מפתיע – זאת עד להפסקת המחזור. לאחר המנופאוזה (הפסקת הווסת) – ישנה ירידה, לעתים דרמטית, בעוביו של העור עם התקדמות הגיל.
בשלבים מאוחרים של החיים נשים עלולות להיראות בוגרות יותר מהגברים בני גילן, בחלקו – בשל תכולת הקולגן הנמוכה יותר בנשים. סיבה נוספת לשוני בתכולת הקולגן בין גברים לנשים יכול להיות ההבדל בייצור ההורמון הגברי. בנשים, יצור האסטרוגן והאנדרוגן מהשחלה ובלוטת האדרנל – פוחתים מאד לאחר המנופאוזה, וזה גורם לירידה ביצור הקולגן ובתיקונו. ההזדקנות המיוחסת לירידה ביצור אסטרוגן לאחר המנופאוזה מיוחסת להזדקנות הפנימית, אולם ביחד עם ההזדקנות-משמש (Photo-Aging) – היא מחוללת אפקט דרמטי ומאיצה באופן דרמטי את סימני הזדקנות העור בנשים אלה. ההפחתה ביצור האסטרוגן משפיעה חלקית על הפיברובלסטים שבדרמיס, והפיכת העור לדק יותר מיוחסת, בראש ובראשונה, לירידה ביצור הקולגן. הפיברובלסטים אחראים גם ליצור החומר הבסיסי בתוכו מתפקדים תאי הדרמיס (מטריקס) , המכיל גליקופרוטאינים וחומצה היילורונית, הידועים ביכולתם להחזיק מים. הירידה בפעילות הפיברובלסטים עם הגיל אחראית לירידה בלחות העור.
אלסטיות העור יורדת עם הגיל, אולם האפקט הזה בולט יותר בנשים יחסית לגברים. באפידרמיס, המחסור באסטרוגן מאט את הפעילות של הקרטינוציטים, וכתוצאה מכך מתרחשת אטרופיה (ניוון) באפידרמיס. עור שביר ו"מנוון" כזה
הנו בהרבה פחות מוגן ע"י השכבה הטבעית של שומנים, בשל הירידה האיטית בהפרשת חלב עם הגיל. הגבול שיוצר המטריקס הינו פחות אפקטיבי, והעור עלול לפתח תגובה לאלמנטים מגרים, בפרט אם העור איננו מטופח (או יותר מדי מטופח..).

התהליכים שקורים אצל כולנו עם הגיל
כאמור, נזקי השמש הם מצטברים. באנשים שנחשפו שעות רבות לשמש ללא הגנה – "הגיל הנראה" יכול להיות גבוה מהגיל האמיתי. ההופעה של פניו וידיו של אדם יכולות לשמש לעיתים קרובות לאומדן מהיר של גילו. אם נשווה את הפנים והידיים לאזורים פחות חשופים – נוכל לקבל מושג על ההבדלים העיקריים בין הזדקנות פנימית להזדקנות חיצונית.
כשאנו מתבגרים, קמטוטים וקמטים מתחילים להתפתח. העור מאבד מחוזקו ומהאלסטיות, נוספים קמטוטי הבעה ואזורים חסרי צבע, וכן אזורים בהם מופיעים כלי דם מורחבים.
הסיבות לשינויים הבולטים בעור המתבגר הן:
*סירקולצית הדם מואטת
*האטה במטבוליזם
*שינויים כימיים ברקמות
*בלוטות החלב יורדות במספר ובגודל, בפרט בנשים
*יצור ההורמונים משתנה, או פוחת.
עם הגיל, תהליך ההתחדשות של תאי העור הופך פחות יעיל. תיקון הרקמות ורגנרציה של התאים – מתרחשים לאט יותר. כמות הלחות הטבעית בעור יורדת.
בשל יצור מופחת של קולגן – העור נעשה דק יותר ומאבד גמישות.
ויש גם שינויים בהגנה על העור: הסימן הברור ביותר של ההזדקנות הכרונולוגית הוא ירידה בעובי הכללי של האפידרמיס, עם ירידה במס` שכבות התאים שלו. מס` התאים בשכבה הקרנית איננו יורד עם הגיל, וזה חשוב לאור התפקיד של השכבה הזאת כגבול החיצוני של העור. מאידך, מספר המלנוציטים ותאי עור נוספים – יורד עם הגיל. כך גם לגבי תאי לנגהרס, המעורבים בתגובת הגוף לאלרגנים. מסיבה זאת כנראה אנשים נוטים לחוש תגובות אלרגיות עם התקדמות הגיל.
הבליטות והשקעים במגע בין האפידרמיס לדרמיס נעשים פחות בולטים, ויותר פחוסים. זה אומר שהאפידרמיס איננו מוחזק באופן כה חזק, והוא נעשה פגיע לנזקים וחבלות.
המטבוליזם בעור (כמו בשאר הגוף) – מואט. כך גם הקצב בו מיוצרים תאי האפידרמיס. זה יכול להאט את ההחלמה מפציעות. הזמן הנחוץ לתיקון השכבה הקרנית עולה עם הגיל. תחלופת התאים בגיל 75 אורכת זמן כפול לעומת גיל 30. למרות שבלוטות החלב לא משתנות בהרבה עם הגיל, ייצור החלב יורד בהרבה אנשים מבוגרים, בפרט לאחר גיל 70 (אם כי בכמה אנשים הבלוטות בפנים למעשה גדלות מאד בגיל מבוגר). עם הגיל, מספר בלוטות הזיעה הפעילות יורד ותפוקת הזיעה יורדת גם כן. כתוצאה מכך מזיעים פחות – אנשים מבוגרים לעיתים קרובות מתקשים להסתגל למזג אוויר חם. לרוב המבוגרים עור יבש, ולכן עליהם להמנע משימוש מוגזם בדטרגנטים ובסבונים מייבשים. העור המזדקן משמר את יכולתו הבסיסית לשלוט על איבוד מים, אך עלול לאבד אותה באופן חלקי אם השכבה הקרנית ניזוקה ע"י גורמים פיזיים או כימיים. חמרים רבים יחדרו לעור המזדקן ביתר קלות מאשר לעור הצעיר.
עוד יש לציין ירידה, עם הגיל, בייצור אנזימים המהווים נוגדי חימצון טבעיים.
נוכל לסכם את השינויים הללו:
גיל הופעה חיצונית פיזיולוגית
עד 15 עור כמעט מושלם. טקסטורה חלקה. נקבוביות קטנות יכולת תיקון מושלמת. פעילות בלוטות חלב נמוכה. הידרטציה טובה של העור.
15-25 אקנה, קמטוטים דקים מתחילים להופיע, גודל הנקבוביות עולה. פעילות גבוהה של בלוטות החלב, ירידה קלה ביכולת תיקון נזקי העור, בתפקוד מערכת החיסון וביצירת הקולגן. קוהזיה גבוהה בין שכבות העור ותחלופת תאים מהירה. ירידה קלה בלחות העור, בפרט בחורף.
25-45 יותר קמטוטים, הופעת קמטי הגיל הראשונים – בעיקר מנזקי השמש. סימנים מוקדמים של שקיעה מסביב לעיניים, מעט ירידה באלסטיות. אקנה בוגר. ירידה בינונית ביכולת תיקון העור, כתוצאה – פחות קולגן, ועלייה בנזק המצטבר לרקמות החיבור. ירידה נראית לעין ומשמעותית של לחות העור.
45-55 יותר קמטים – טקסטורה גסה. עור צהוב-חיוור מתחיל להופיע, נקבוביות ונקודות-גיל מתחילות להופיע, שקיעה ליד העין והלחיים. ירידה משמעותית בכושר תיקון העור ותפקוד המערכת החיסונית, הרס מתמשך בעור, הקוהזיה בין שכבות העור ממשיכה לרדת, הידקקות של האפידרמיס והקרנית, העור נוטה כעת להיות יבש.
55+ קמטים וקמטוטים רבים. צבע לא אחיד, פיגמנטציה, השקיעה מחמירה, עיגולים שחורים מסביב לעין. תיקון עור לא אופטימלי, נזק רב לרקמות החיבור, יצור נמוך של קולגן וחלב, עלייה ביצור העודף המקומי של מלנין.

הוראות שימוש למוצרי קוסמטיקה טבעיית

הוראות כלליות לטיפול בעור באמצעות מוצרי קוסמטיקה מרפא הבושם

הוראות לקיחת שמנים – סוג השמן ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. מכל השמנים מטפטפים 3 טיפות מתחת ללשון לפני ארוחה. רצוי לדחות שתיה או אכילה במספר דקות מנטילת השמן. במקרה ונוטלים מספר שמנים – יש להמתין דקות אחדות בין שמן לשמן. ממרב השמנים נוטלים רק פעם אחת ביום למעט בהתאם להוראות מפורשות. רצוי לסגור את הבקבוקים בפקק הרגיל ואת הטפטפת להניח בכוס לאחר כל שימוש. אין לשטוף את הטפטפת במים.

סבון/שמפו טיפולי - סוג הסבון/שמפו ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. להרטיב את הפנים ו/או האזור המטופל במים, לקחת ביד מעט סבון ולסבן את האזור – לשטוף היטב עם מים ולנגב במגבת נקיה. רצוי לבצע את הפעולה בוקר וערב. ניתן כמובן לבצע את פעולה זו גם בעזרת ספוגית – הוראות בהמשך.

קרם פנים - סוג הקרם ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. על פנים נקיות (ו/או על האזור המטופל) (לאחר שימוש בסבון) למרוח מריחה דקה מהקרם ברוב המקרים רצוי להישתמש בוקר וערב (רצוי שמריחת הקרם בשעות הערב לא תהיה בסמיכות לשינה, שתספיק להיספג בפנים ולא בכרית).

סרום - סוג הסרום ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. יש למרוח מהסרום המתאים כמות קטנה מעל הקרם בערב.

פילינג – סוג הפילינג ניתן בהתאם לסוג ו/או בעיית העור. לשימוש פעם בשבוע . על פנים נקיות ורטובות (ו/או האזור המטופל)– לקחת מעט מחומר הפילינג, רצוי באמצעות כפית או מקל ולעסות את הפנים (ו/או האזור המטופל) במשך כמה דקות – להשהות מעט ולשטוף. לנגב את הפנים ולמרוח קרם טיפולי בהתאמה.

מסכה/פילינג - למריחה על פנים נקיות, מתאים יותר לשעות הערב. למרוח על הפנים בתנועות עיסוי – במהלך העיסוי החלק העליון של המסכה מתפורר לפרורים – בסיום העיסוי ניתן לשטוף את הפנים מהמסכה אך אפשרי ורצוי רק להסיר את הגרגירים מהפנים (באמצעות נייר טישו יבש) ולהשאיר עם שכבת הקרם שנותרה על הפנים כקרם לילה.

מסכת חימר ירוק /אדמת חוואר – פעם בשבוע, למרוח על עור פנים נקי להשהות על הפנים כרבע שעה לשטוף היטב במים ולנגב במגבת נקיה. בסיום הפעולה רצוי למרוח קרם פנים .

סרום בלזאם לטיפול בורידים – למריחה מקומית באזור הורידים – יש לעסות את אזור הורידים במעט סרום – לפחות פעם ביום, רצוי מספר פעמים ביום .

ספוג ים – לשטיפת הפנים (ו/או האזור המטופל) בשילוב הסבון. יש להרטיב את הספוג במים פושרים ולטפטף מעט מהסבון המומלץ ולעסות את העור. לאחר סיום הניקוי לשטוף \היטב את הפנים ואת הספוג. יש להניח את הספוג במקום שיאפשר לו להתייבש.

 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז