קרם/מסכה-צמחי מרפא

קרם /מסכה

קרם /מסכה קרם צמחי מרפא המופק מצמחי מרפא ומשמנים צמחיים.
במרפא הבושם ניתן להכין קרם מצמחי מרפא איכותי ועשיר בצמחי מרפא ממש .כמעט מכל צמח מרפא ניתן להכין קרם טבעי וכמו כן מסכה .הפורמולות של "מרפא הבושם" יחודיות לנו ואף נסו במסגרת "פילוט" של שנתיים על מאות מלקוחותינו המרוצים !
להלן מס' דוגמאות מקרם /מסכה שעומדים לרשותינו(עלי לחזור ולהדגיש מכל צמח מרפא אנו מכנים קרם/מסכה כמובן על פי האדם וסוג עורו ולאחר שהאדם ניבדק שאינו רגיש לצמחי מרפא)

קרם רימונים-מוצרי קוסמטיקה מרימונים

מסכה

מסכה

....A pure skin for a green planet

קרם/מסכה אתרוג

קרם/מסכה אתרוג

פיגמנטציה-התשובה אתרוג!

שיטות להבהרת כתמי עור -SIMPLE-NATURAL
פשוט טבעי
כתמי עור נובעים ממקורות שונים: פעילות הורמונאלית, נטילת גלולות למניעת הריון, הזדקנות, פיגמנטציה שלאחר זיהומים, פיגמנטציה עקב נטילת תרופות מסוימות,אלרגיות (בשמים ותמרוקים) וחשיפת יתר לקרני השמש.
יעילות התכשירים לטיפול בכתמי העור, משתנה מאדם לאדם, למשל: אצל שחומי עור עם כתמי עור שלאחר מחלת עור זיהומית, הפיגמנט שקוע עמוק בעור והטיפול ממושך יותר.
טיפול בכתמי עור הוא עניין לטווח ארוך, שבמהלכו אין לגרות את העור ולא לחשוף אותו לשמש.
על מנת למנוע התכהות הפיגמנטים והופעתם מחדש.

טיפ לשימוש חיצוני:
מומלץ לשטוף ולעשות את הפנים עם סבון/שמפו אתרוג מדולל עם מעט מים.(לפיגמנטציה חריפה רצוי להשתמש עם הסבון אתרוג+גרגרים)
שפשוף הכתמים בסבון אתרוג יומיומי גורם להבהרתם . טיפ לשימוש פנימי:
מומלץ שימוש בצמחים מטהרי כבד (אתרוג ,נר הלילה,סירפד תרד ועוד ) ואכילת ירקות ירוקים העשירים בכלורופיל, הידוע כמנקה דם ומבהיר כתמי עור.
מיצוי מאתרוג טרי
מיצוי אתרוג ,סירפד ,חמציץ ,מלפפון הגינה וסלט ירוק.
מכילה כמות גדולה של כלורופיל ווטמין C הידוע ביכולתו להבהיר כתמי עור ולנקות את הדם, אלפי אנזימים חיים, חלבונים, ויטמינים, מינרלים ואנטיאוקסידנטים (נוגדי חמצון) רבי עוצמה.

ATROG CREAM - קרם הבהרה לכתמי עור
מסייע למנוע יצירת מלנין (צבען) ומפחית בהדרגה את כמות הפיגמנט.
יש למנוע מגע הקרם עם העיניים.
שימוש מומלץ: למרוח את קרם ההבהרה על שטחי עור מוגבלים בהם מצויה הפיגמנטציה.

קצת רקע על עור האדם

קצת רקע על עור האדם עור אנושי
העור הוא מעטפת גופם של בעלי חיים.
העור, אשר מכסה כמעט את כל שטחו של הגוף ותופס 15% ממשקלו, הינו האיבר הגדול ביותר בגוף. העור משתייך למערכת הכסות (באנגלית: Integument), אשר כוללת גם את השיער, בלוטות הזיעה ואיברי החישה השונים שמצויים בעור.
בנוסף מהווה העור לפי הגדרות רבות חלק ממערכת החיסון, שכן רבים מתאי הדם הלבנים אינם שוכנים כלל בדם אלא ברקמות השונות של העור. העור משתייך למערכת החיסון המולדת; פירוש הדבר הוא שהגנתו בפני זיהומים וכימיקלים מזיקים אינה ספציפית, אלא כללית, ונעשית ללא הבחנה.
עוביו של העור משתנה בחלקי הגוף השונים. בכפות הרגליים, למשל, יכול עוביו להגיע לסנטימטר אחד, ואילו באזור המצח קטן עוביו ממילימטר.
תפקידי העור
טומוגרפיה של העור באזור קצה האצבע. ניתן לראות בבירור את החלוקה לשכבות ואת צינורות הזיעההעור מווסת את טמפרטורת הגוף. פליטת חום נעשית על ידי בלוטות הזיעה וכלי הדם. בלוטות הזיעה גורמת לפליטת חום והתרחבות נימי הדם גורמת לאיבוד החום. כמו כן, השומן וכלי הדם הנמצאים בשכבות התחתונות של העור משמשים כמבודדי חום, ועוזרים לשמירת חום הגוף בסביבות קרות. אמצעי נוסף להתמודדות עם קור הוא השערות הצומחות מהעור. בסביבות קרות מזדקרות השערות, לוכדות בתוכן אוויר וגורמות להעלאת טמפרטורת העור והגוף. עורם של בעלי חיים רבים מכוסה בפרווה או בנוצות, אשר שומרות על טמפרטורת הגוף ביעילות רבה מאוד.
העור משמש כאיבר תחושה חשוב. הוא מאבחן תחושת חום, קור, מגע, לחץ וכאב.
העור משמש מאגר לחומרי מזון, כגון שומן, מים, סוכרים ומלחים.
העור מגן על הרקמות שמתחתיו מפני פגיעה מכנית או התייבשות.
כפי שצויין לעיל, מהווה העור חלק ממערכת החיסון. העור מהווה את המחסום הראשוני בפני פתוגנים וכימיקלים. האזורים בגוף אשר אינם מכוסים בעור, או שבהם קיימים פתחים אל תוך הגוף (מערכת הנשימה, העיניים, מערכת השתן), הינם מועדים לזיהומים הרבה יותר מאזורים בגוף המוגנים על-ידי העור.
מבנה העור
מבנה העור והרכבו שונים בחלקי הגוף שונים. העור נחלק באופן כללי לשלוש שכבות:
עילית העור (אפידרמיס)
שכבות העורעילית העור (אפידרמיס, 1 ו-2 באיור משמאל) מורכבת מרבדים צפופים של תאי אפיתל פעילים, שכל הזמן מתרבים ומתלכדים לרקמת קרטין. עובייה כמעט ואינו עולה על 0.2 מילימטר. בין תאי עילית העור פזורים מלנוציטים, המשווים לעור את גוונו. בעילית העור אין כלי דם ועצבים. עילית העור מורכבת משתי שכבות, השכבה הקרנית והשכבת הנביטה:
השכבה הקרנית (1 באיור משמאל) שונה בעוביה במקומות שונים בגוף והיא עבה ביותר בכפות הידיים והרגליים.
שכבת הנביטה (2 באיור משמאל) נחלקת לשלושה אזורים משניים:
השכבה הגרגרית: שכבה בה יש תאים שטוחים ועשירים בקרטו-היאלין (חומר קרני שקוף).
השכבה הקוצית: שכבה בה יש תאים שקשורים זה לזה הנראים כמכוסי קוצים.
השכבה הבסיסית: שכבה בה יש תאים בצורת גליל, בעלי גרעין מוארך. בתוך שכבה זו מצויים מלנוציטים.
[עריכה]
העור (דרמיס)
חשיפה לאור השמש משנה את המבנה הכימי של המלנוציטים ומביא לשינוי בגוון העור. חשיפה ממושכת גורמת להזדקנות מוקדמת של העור ועלולה לעורר מספר מחלות, ובראשן סרטן העורהעור (דרמיס, 3 באיור משמאל) קשה וגמיש. הוא עשוי רקמת חיבור מוצקה שבה יש סיבים גמישים, ובהם שפע של עצבים וכלי דם, המעבירים גירויי חום, קור, כאב, מגע ולחץ. הצרורות של סיבי קולגן שברקמת החיבור של הדרמיס ערוכים בתלמים אופייניים הנראים על פני העור, במיוחד בכפות הידיים וטביעת האצבע שבקצות האצבעות המיוחדת לכל אדם והנשמרת ללא שינוי למשך כל חייו. הדרמיס מורכב משתי שכבות, השכבה העליונה של הדרמיס היא השכבה הפטמתית והשכבה התחתונה היא השכבה הרשתית:
השכבה הפטמתית: שכבה זו חודרת לתוך האפידרמיס, ומכך נוצרים רכסים שניתן לראותם על העור. הפטמות עשירות בנימי דם ומזינות את האפידרמיס.
השכבה הרשתית: שכבה זו בנויה מרקמת חיבור ובה כל מיני תאים, בהם פיברוציטים ותאי פיטום. בשכבה זו מצויים שורשי השיער, בלוטות החלב, שרירי העור ורשת כלי דם מסועפת.
[עריכה]
תת-העור (היפודרמיס)
השכבה התת-עורית (היפודרמיס, 4 באיור משמאל) עשויה רקמת חיבור רופפת ורקמת שומן. היא מחברת את העור עם הרקמות שמתחתיו. ההיפודרמיס הוא העבה ביותר מבין שלושת שכבות העור האחרות. הוא מצויד בכלי דם רבים ושרוי במגע ישיר עם השרירים ועם רקמות אחרות שמתחתיו.

לידעתכם !לקוחות יקרים .את כל מוצרינו ניתן להזמין דרך הטלפון דרך אתר זה,תודה

מח' הזמנות:
מרפא הבושם-
ק.כברי-טל: 04-9952122
אמצעי תשלום:
*הפקדה לחשבון מרפא הבושם.
*תשלום הכרטיס אשראי.
*שליחת המחאה בדואר

פנים-גוף-לחות-שיקום-הזנה-החלקה-הבהרה-טיפוח

מה חדש?

מה חדש? קרם/ מסכה
*עשב החיטה: עשיר במינרלים ומזין את העור כל היום
מחזיר את הלחות לעור ומשווה לעור מראה צעיר ורעננן.

קרם /מסכה -פרח השקד

קרם /מסכה -פרח השקד קרם /מסכה "פרח השקד"-סדרה מצומצמת
קרם הזנה והחלקה לכל סוגי העור ובמיוחד לעור יבש !

קרם/מסכה-סרפד

קרם/מסכה-סרפד קרם/מסכה-סרפד בניחוח שרף הוונילה-מוגבל
במיוחד לעור בעיתי עד עייף.מטפל בבעיות עור כגון :פסוריאזיס,
אסטמה של העור,סבוראה ועוד

איך מגיעים אילנו?

מזרחית לנהרייה , נסיעה בכביש נהרייה מעלות עד צומת כברי , נכנסים לקיבוץ כברי ובנסיעה לאורך גדר המערכת עד שמגיעים לכיכר הראשונה מרפא הבושם.
כמובן שאם מגיעים ברכבת ישראל עדיף.
לידעתכם !לקוחות יקרים .את כל מוצרינו ניתן להזמין דרך הטלפון ק.כברי טל: 04-9952122
דרך אתר זה,תודה

שימוש במרכיבים צמחיים בקוסמטיקה - איך זה עובד ??

שימוש במרכיבים צמחיים בקוסמטיקה - איך זה עובד ??
בשנים האחרונות של ריבוי עצום בתוספות " צמחיות" לחומרים קוסמטיים. מאחר וה FDA האמריקאי אינו מתייחס לתוספות אלו כתרופה השוק פרוץ לחלוטין וכל יצרן יכול לטעון ככל העולה על רוחו.

האם התוספות הצמחיות הן באמת חומרים טבעיים ??

כדי שחומר צמחי יהיה יציב בתוך תכשיר קוסמטי הוא חייב לעבור תהליכים כימיים ממושכים. בנוסף לכתישת העלים או הפרי, החומרים חייבים לעבור לעיתים קרובות גם הרתחה, מיצוי, וייבוש ולקבל תוספות שונות של חומרי שימור כימיים. עובדה חשובה נוספת היא שהחומר הצמחי מכיל מאות מרכיבים שונים שרובם אינם ברורים. מרכיבים כמו זמן הקטיף של הצמח, למקור שלו, איכות הטיפול משפעים מאוד על איכותו של מוצר הסופי.

מה ההשפעות של החומרים הצמחיים המוחדרים לקוסמטיקה ??

מקובל לחלק את החומרים הצמחיים הפעילים ל 3 קבוצות עיקריות:

פעילות סוג הצמח
נוגדי חימצון סויה כורכום פיקוגנול ,מרווה,לוונדר,אתרוג,מושק ענבר ועוד..
נוגדי דלקת גינקו בילבואה תה ירוק ,מושק ענבר,אתרוג,לימון,אובליפחה..
חומרים מרגיעים אלוה וורה אלנטואין פפאיה , קמומיל,חרדל, אובליפיחה ועוד..

הסויה במוצרים קוסמטיים :

גרעיני הסויה הם מקור עשיר לפלבונואידים שהם חומר אנטי דלקתי. בנוסף מתברר שהם מקור לחומר הדומה במבנהו להורמון האסטרוגני הנשי. במריחה מקומית מתברר שהסויה גורמת בדומה להורמון האסטרוגן לייצור מוגבר של קולגן ועיבוי השל הדרמיס. פעילות זו תורמת לשיפור במבנה העור והפחת קמטוטים עדינים.

כורכום:

כורכום הוא חומר פוליפנולי המופק משורש ה Tumeric . החומר (אבקה צהובה) משמש באוכל הודי לתבשילי ה Curry וידוע כבעל תכונות רפואיות רבות בעיקר כנוגד חמצון. בתכשירים קוסמטיים החומר מולבן .גינקו בילבואה Ginkgo bilboa :

חומר הנמצא בשימוש נרחב ברפואה הה ומאופטית במזרח הרחוק. בבדיקות מעבדתיות נמצא שלעלי הצמח השפעה אנטי- דלקתית, והוא יעיל לזירוז יצירת חומר בינאי בעור ויצירת קולגן חדש .תה ירוק Green tea:

חומר נפוץ ברפואה המזרחית האסיאתית - גם לשתייה וגם למריחה על העור. נמצא באון ברור שמרית החומר על העור לפני חשיפה לשמש מפחית ה את התופעות של הכוויה בעור.אודם ובצקת).

אלו וורה Aloe vera:

נפוץ מאוד בשימוש להרגעת העור. מופק מעלי המצח כג'ל שקוף . בבדיקות נמצא שהחומר מפחית דלקת בעור, מפחית זיהום חיידקי מזרז זרימת דם ומזרז רפוי פצעים בעור. מוצרים קוסמטיים רבים מכילים אלוה וורה. מקובל לחשוב שיש צורך בריכוז של לפחות 10% אלוה וורה כדי החומר יהיה פעיל.

עץ התה Tea tree :

זה הוא שמן המופק מעץ הנקרא גם Malaleuca alternifolia. עבודות קליניות רבות הוכיחו את יעילותו בטיפול באקנה ופטרת ציפורניים. נמצא באופן ברור שהוא יעיל להרס חיידקים רבים ושונים: גרם חיובי וגרם שלילי, וירוס ההרפס herpes simplex, קנדידה, וטריכופיטון (הפטרייה הגורמת לפטרת עור וציפורניים). בהשוואה של יעילות של שמן עץ התה (ריכוז 100%) לקלוטרימאזול שהוא חומר שכיח בטיפול נגד פטריות, נמצא ש 18 אחוז מהאנשים עם פטרת ציפורניים הגיעו לריפוי לעומת רק 11 אחוזים מהמטופלים בטיפול בקלוטרימאזול Clotrimazole.
שמן עץ התה בריכוז 5% הביא להטבה חלקית בפצעי אקנה (טיפול 3 חודשים) וגרם לפחות גירוי עור מבנזיל פרוקסיד, שהוא חומר מקובל לטיפול רפואי באקנה. החומר רגיש לאור ולעיתים נדירות יכול לגרום לאלרגיה.

קמומיל Anthemis nobilis:

חומר עם פעילות נוגדת אלרגיה, אנטי דלקתית ונוגדת חמצון. בבדיקות נמצא גם שהקמומיל יעיל כנגד חיידקים מסוג סטאפילוקוקוס ופטריות קנדידה. פעילות הקמומיל מתבססת על מספר מרכיבים עיקריים- בינהם Bisabolol שהוא שמן נדיף ולבונואידים מסוג apigenin , rutin ו quercetin.

medicinal plants&natural cosmetics

קרם צמחי מהפכני לטיפול בעור הפנים היבש

קרם צמחי מהפכני לטיפול בעור הפנים היבש קרם צמחי מהפכני לטיפול בעור הפנים היבש .
פיתוחו ותגליתו של "מרפא הבושם"-בית המרקחת של הטבע.

המים הם רכיב מרכזי בעור הפנים. הם הקובעים את תכונות העור , גמישותו , מראהו הכללי
ואת מידת התקלפותו.
תכונות אלה נקבעות בהתאם לתנאי הסביבה ורמת הלחות המתקיימת בה .
לחות העור איפוא תלוייה בלחות הסביבה , ככל שרמת הלחות עולה – כך עולה גם רמת
הלחות בעור.
את תכונות העור קובעת כאמור כמות המים המצוייה בו .
הרטבת עור הפנים פועלת בשני כיוונים : הרטבת עור הפנים מגבירה את רמת לחותו ,
מאידך, הרטבת העור עשוייה לגרום לו להתייבשות.

העור נוטה להתייבש ככל שמרבים להרטיבו ברחיצות תכופות.
כיצד פועלת תנועת המים על עור ?

זו מתנהלת ע"פ חוק הטבע היסודי דיפוזיה ( פעפוע ) .
קיימת תנועה של מים מן הריכוזים הגבוהים כלפי מעלה אל הריכוזים הנמוכים.
שכבת העור העליונה היא היבשה ביותר – שואבת אליה מים מהשכבות הנמוכות
כלפי מעלה ואלו מתאדים אל הסביבה .

הדרך הטובה ביותר לשמור על לחות העור היא שהייה במקום העשיר בלחות .
ראוי לזכור, כי מזג אויר קר – פעולת מזגנים ורוחות גורמים להתייבשות מתמדת של העור.
הדבר היחיד השומר על רמת לחות העור ומניעת התייבשותו הוא קרם הלחות.


קרם הלחות אשר פותח על ידי"מרפא הבושם-ע''י צמחי מרפא של א''י הישר מהטבע" מכיל רמה גבוהה של לחות שלא נודעה עד כה.

תפקידו של קרם הלחות הוא מניעה של התאדות המים מן העור אל הסביבה .
עלה בידי להפיק קרם לחות רב תכליתי צמחי ויחודי עד מאד .
שימוש בו מקנה מרקם עור פנים רך לח ונעים לאורך זמן .
הקרם המפתיע באיכותו – זכה לשבחים בקרב נשים רבות אשר נוהגות להשתמש בסדרות
של קרמים מותגיים של חברות הקוסמטיקה .

מהי יחודיות הקרם ?

בתאום עם נציגינו , ניתן להעשירו בהתאם לצורכי הלקוחה ודרישותיה, כך למשל ניתן להרכיבו ברמת לחות מוגברת ככל שהדבר נדרש לעור הפנים היבש .
תכונה זו של שליטה בוויסות הקרם מקנה לו יכולת גמישה לשינוים המותאמת בדיוק רב לצורכי המשתמש.
כעבור 3 ימי שימוש בקרם ניתן לחוש בשינוי רב במרקם עור הפנים במראהו ובמרקמו.
הקרם הינו היפואלרגי לחלוטין ומופק מסממני המרפא המסורתיים של א''י בעל ניחוח מותאם ללקוח ומאופיין בניחוח נ ק י של צמחי הבר ומושק ,ענבר ו"שמן העוד המפואר".
חייבים לנסות !
זה עובד ט ב ע י .....
להזמנות:ק.כברי
טל: 04-9952122

 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז