חזון וערכים

חזון וערכים

חזון וערכים נאהב את "אמא אדמה",נשמור על הטבע ונחזיר לו ולו טיפה אחת מי מה שהוא מסוגל להעניק לשורש נשמתינו הטועה, ההולכת אחר צבע הכסף ,הסינטטי והקר. שורש מקור המחלה והחסימה בימינו.

נאהב את אשר נפשינו חפצה ואשר נשמתינו חשקה בחיים לאהוב:לתת,לחבק,וגדל,לשמוע,להקשיב,להבין,לצחוק,לחיים טובים ובראים של אהבה ושלום!

נחדש ימינו כקדם ונראה באבותינו נר לרגלינו. ללא זהות של דת מין וגזע ונעריך כל חכמה הבאה ללמד לשם למוד. לחיים קלים ונוחים.חיים של שפע ואין סוף המקבילים ליסודות הטבע :אדמה ,מים ,אוויר ואש ומאוזנים וישרים עם מידותיו של בוראינו .

נלמד לשמור על סבלנות ואיפוק וקור רוח בכל מהווי חינו הקצרים ונזכר שאדם ל-ע. מ. ל. יולד וימנו כצל עובר .לכן בסובלנות ונחת רוח ,בח"ן ואהבה נפרה את סביבתינו וסובבנו.

ניצמד לתפילת הרמב"ם ונקיימה ללא פילוסופיה ופירוש. אלה בפשט המילים ובצניעות מוחלטת שתביא לענווה וליראה שתחברינו לאבינו שבשמים בדבקות מוחלטת!

ובאמנה שלמה נאמין שה-א מ ת מארץ תצמח וניתן כבוד לכל אדם באשר הוא ונקיים את הכלל הגדול שמקיף את כל התורה :שכן מה ששנוא עליך על תעשה לחבריך.ואהבת לרעיך כמוך!

נזכור כי האדם עץ השדה ...ונלמד שצמחי מרפא של ארץ ישראל מרפאים את אנשי א''י ומשירת העשבים נשכיל נבין ונחכים.

ומי יתן שנקיים חזון קצר זה ונביא שלום ואהבה בריאות ואריכות ימים ,שפע וברכה לכל העולם אמן !

§ אור = ידע – גורם לאנשים להיות מודעים. תודעה מזמינה למשימה, ומשימה מובילה לביצוע. פחדים נגרמים על ידי חוסר תודעה. אנרגיה = אהבה.


 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז