מרכז מידע לקוסמטיקאית

מרכז מידע לקוסמטיקאיות

מרכז מידע לקוסמטיקאית-ב"מרפא הבושם"

קוסמטיקאית יקרה!

אנו בחברת מרפא הבושם מאמינים בצמחי מרפא של א''י.
כאשר מדובר בטיפול מקצועי במכון, אין מקום לחובבנות.
השמנים ומוצרי הקוסמטיקה הטבעית של חברתמרפא הבושם מגיעות אילכם הישר מן הטבע.פולקלור שמני צמחי המרפא של א''י בעלות שם עולמי ומגיעים אלייך לאחר שעברו בקרת איכות ונארזו בקפידה על מנת לשמור על סגולותיהם הטבעיות, כי אנחנו יודעים שהשמנים הצמחיים בהם את משתמשת צריכים להראות תוצאות ולכן הם צריכים להיות באיכות טיפולית מעולה, לא פחות מזה.

אנו גם מודעים לכך כי הקניית הידע המקצועי בצמחי מרפא של א''י -פיטותרפיה חשובה לא פחות מאיכות השמנים והמוצרים. לשם כך עומד לרשותך מערך ההדרכה המיומן של חברת מרפא הבושם, העורך קורסים, סדנאות והדגמות, בהם תוכלי ללמוד ולהתעדכן. בנוסף לכך, ספר מרפא הבשם על פי הרמב''ם המכיל מידע נרחב ועדכני אודות השימוש בצמחי מרפא בטיפול הקוסמטי הטבעי.

סדרת המוצרים של מרפא הבושם משווקת לקוסמטיקאיות טבעיות ולכאלה שמוכנות לשדרג עצמן, באמצעות מרכז מרפא הבושם.

רשימת מוצרים מלאה ב"קטלוג מוצרים".

כיצד לבחור קוסמטיקאית???

קוסמטיקאיות היום כל אישה/גבר עושים טיפול אצל קוסמטיקאית, שמירה על העור הפנים בכלל עונת השנה. בטוח לא תתנו לכל אחד לגעת לכם בפנים, ובטוח לא תשימו את תכשיר שרק יביאו לכם. לכן אנחנו עשינו את החקר בשבילכם והלן מספר קוסמטיקאיות מוסמכות בעלות וותק וניסיון שיוכלו לתת לכם את העצות הטובות ביותר והתכשירים הטובים לסוג עורכם.

כיצד לבחור קוסמטיקאית???
פניה לקוסמטיקאיות שאינן מקצועיות או מיומנות יכולה להיות מסוכנת. עור הפנים חשוף, עדין ורגיש – טיפול לא נכון או לא מקצועי יכול לגרום נזק, לעיתים אפילו בילתי הפיך.
אז איך בוחרים קוסמטיקאית ? איך יודעים למי לפנות? האם מספיקה המלצה של חברה על הקוסמטיקאית שלה ? על כך ועוד אשתדל לענות במאמר הבא:
קוסמטיקאיות מקצועיות צריכות להמחות בעור ולהבין ולהיות מסוגלות למצוא פיתרון לכל בעיה כמו: פצעי אקנה (פצעי בגרות), יובש, פיגמנטציה של העור ועוד.
קוסמטיקאיות רבות מספקות "שירות משלים" כמו: מריטת שיער, עיצוב גבות, פדיקור או מניקור וכו', אך בעצם פנייתך לקוסמטיקאית את מכוונת , באופן כללי, לטיפול פנים, השירות הנילווה המוצע הוא ערך מוסף עבודך, שגם בו חושב שתהייה התמחות מקצועית.
איך תדע/י אם הקוסמטיקאית שפנית אליה היא מקצועית? עקבי אחר הסעיפים הבאים, אל תהססי לברר ולשאול את כל השאלות, אחרי הכל מדובר בעור פנייך!

1. הדבר החשוב ביותר עד כמה המטפל / קוסמטיקאית מחוברים לטבע ובמיוחד לחומרים טבעיית כמובן שנושא ההכשרה לא פחות חשוב!
2. חומרים איכותיים – עליך לבדוק עם אילו מוצרים עובדת הקוסמטיקאית? האם אילו חומרים של
חברות מוכרות ומכובדות ומה מקור הייצור של המוצרים.

3. המלצות – ככל שתקבלי המלצות רבות יותר מנשים שהתנסו בטיפול והיו מרוצות – כך תוכלי לקבל אומדן אודות איכות הטיפול והשירות.

4. מידע אודותיך – קוסמטיקאית מקצועית תברר איתך מספר דברים עיקריים אודות מצבך הבריאותי,
מצבך היומיומי מבחינת שגרת הטיפוח, באילו מוצרים את נוהגת להשתמש, כמה עמים ביקרת בעבר אצל קוסטמטיקאית והאם את רגישה לתרופות או מוצרים מסויימים.

5. מראה ואסתטיקה כללית – מכון נקי ומכובד מקנה נקודת זכות נוספת לקוסמטיקאית.

6. מכשור וציוד – חדר מקצועי אמור לכלול: מיטת טיפולים, כיסא, מוצרים שיוצגו לראווה ולא יוסתרו, ומראה מגדילה – על מנת שתוכל לראות היטב את מצב העור בתוספת מנורה. רצוי שיהיה מכשיר שיכול להחדיר לעומק העור חומרים.

לסיכום: כשם שלא היית מפקיר/ה את גופך לטיפול אצל כל רופא או מנתח פלסטי כך כדאי לבחון היטב את הקוסמטיקאית אצלה את מעוניינ/ת לקבל טיפול. איך בוחרים קוסמטיקאית? איך יודעים למי לפנות? – מבררים קודם כל את סוג ההכשרה, מי הגוף שהסמיך אותה לשם כך? ומהם המוצרים בהם הקוסמטיקאית משתמשת.

טיפול נעים!

 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז