חמאת גוף-צמחי מרפא

חמאת גוף

חמאת גוף חמאת גוף טבעית אקזוטית מושק ענבר ושמן ה"עוד" המפואר
פורמולה אקטיבית עשירה במרכיבים טבעיים, להחייאת תאי העור והענקת לחות מתמשכת. בעלת ארומה מפתה וחושנית -"מושק ענבר"
חמאת גוף א''י אקזוטית בעלת ארומה נדירה ומפתה עשירה בחמאת גוף ויטמינים וליפידים, מתאימה במיוחד לעור יבש או חרוך לשימוש על כל הגוף ובמיוחד אזור הפנים.
יתרונות: חמאת הזנה ולחות עשירה מאוד לגוף, עתירה בחומצות שומן חיוניות, ויטמינים, חלבונים ופחמימות המעניקים לעור הזנה טוטאלית, ממצקת ומחזקת את מרקם העור ומחזירה לו את גמישותו הטבעית, מטפלת בעור יבש וסדוק. בזכות מרכיביה משמשת אף כהגנה טבעית מפני קרינת UVB.

מרכיבים: חמאת "מושק ענבר", שעוות דבורים, ויטמינים A, C, E טבעיים, חומצות שומן חיוניות: חומצה לינולאית, חומצה אולאית, חומצה סטארית, חומצה פלמיטית.
מיצוי שמן "העוד"-המפואר , תמציות שמני מרפא, חמאת קוקוס טהורה.
הוראות שימוש: למרוח על הגוף ו/או אזורים מבוקשים על פי ההרגשה ולפי הצורך. מצויינת לטיפול בדרמטיטיס, אקזמה, מחלות עור כלליות.

מעט על שמן האובליפיחה

מעט על שמן האובליפיחה שמן צמחי אובליפיחה:
לשמן האובליפיחה מיוחסת יכולת האצת חידוש של תאי עור ולכן נעשה בו שימוש נרחב לשיקום עור ממצבים כגון אקנה, אקזמה, כוויות, פצעי לחץ, נזקי שמש וניתוחי לייזר קוסמטיים. שמן האובליפיחה מסייע בהגנה מפני הרדיקלים החופשיים (מכיל נוגדי חימצון) ונחשב למרכיב יעיל במיוחד במוצרי אנטי-אייג'ינג - למניעה וטיפול בקמטים, יובש ותסמינים אחרים של עור מתבגר. יכולת השיקום של שמן האובליפיחה נובעת כפי הנראה בין היתר, מתכולה גבוהה של חומצות שומן חיוניות (ויטמין F), כולל חומצה פלמיטולאית אשר נדיר למצוא בכמויות משמעותיות במקורות צמחיים, קרוטנואידים, ויטמין E, פלבונואידים ופיטו-סטרולים. כל אלו חשובים לשמירה על עור בריא
את שמן האובליפיחה ניתן להשיג במרפא הבושם במיצוי צמחי טהור
החל מ10cc
שמן המרפא המקורי
חובה !! עזרה ראשונה בכל בית
למריחה ישירה על כוויות, פצעים פתוחים, זיהומים ודלקות
לחידוש ושיקום רקמות
זירוז תהליכי איחוי
ללא תופעות לוואי
לא צורב
באיכות הגבוהה בעולם
אובלפיחה (שמן אשחר רוסי)
SALLOW THORN OIL ,SANDDORNOL, OBLEPIKCHA
.Hippophae rhamnoides L
שמן ייחודי בעל מוניטין רפואי מופק מפירות השיח הצומח באזורים הרריים שבין רוסיה לסין,גדל אף בא''י ונקרא אשחר א''י במורדות הפסגות של "גג העולם" - הרי פמיר והימלאיה וגם בקרחות היערות בסיביר. פירותיו העסיסיים והכתומים - "תותים", משמשים במסורות העממיות של הרפואה אצל סינים, מונגולים, עמי סיביר ורוסיה… מפירות אובלפיחה (ברוסית) מפיקים שמן Sallow Thorn Oil (באנגלית), Sanddornol (בגרמנית) הנושא את סגולות מרפא החשובות לטיפול בכל סוגי הפגיעות החיצוניות בעור וריריות, כגון חתכים (כולל פציעות עמוקות), כיבים, כוויות, זיהומים, דלקות, תגובות אלרגיות, שטפי דם, פצעי לחץ.

מבחינת ההרכב הכימי, שמן אובלפיחה (אשחר רוסי) מכיל חומרים ביולוגיים פעילים רבים מקבוצות שונות:
Carotenoides, Stigma-sterins & Sterins, Vitamins B1 & B6, K, E, Beta-Sittosterin, Tannins, Coumarines, Flavonoides, Essential Volatile Oil, Fatty Acids (Oleic, Linoleic & Linoleic), Phytoncides, Sugars & Oligoelements

העושר הכימי העצום של השמן הזה מסביר את סגולותיו הרבות:

• חידוש ושיקום רקמות פגועות של עור וריריות (כולל דלקות וכיבים בגתות וסימפונות, צוואר הרחם, וושט וקיבה, מעי גס ואפילו קרנית העין)
• זירוז תהליכי איחוי
• דיכוי צמיחת זיהומים קטלניים רבים
• שיפור תפקודי כבד (נטרול ופינוי רעלים, ניצול שומנים בגוף)
• הגנה על התא בפני השפעות הרסניות של רעלים, קרינה ותרכובות מסרטנות
• השבחת איכויות הדם ופינוי שומן רווי הסותם את כלי הדם וכך גורם לטרשת עורקים; חיזוק כללי של מערכת מחזור דם-לב בשלמותה
• בטיחות גבוהה בשימושים נרחבים וממושכים והעדר תופעות לוואי

מומלץ !!!

• לטיפול בבעיות עור (כולל כוויות קשות ופצעים עמוקים ומזוהמים, פצעי לחץ, נזקי מחלת הקרינה והקרנות בטיפול בסרטן) - יש למרוח או לטפטף ישירות על האזור הפגוע ולחזור על הפעולה מספר פעמים ביום, עד להיעלמות הבעיה ומומלץ שבוע עד חודש לאחר מכן, לעורר ויכולת גופנית לשיקום מלא של הרקמה הפגועה
• לדלקות וזיהומים בנרתיק וצוואר הרחם ניתן להשתמש בטמפון ספוג בשמן אובלפיחה (להחליף פעמיים ביום) - טיפול זה עשוי להתארך עד לשבועיים
• לקרעים, סדקים, טחורים, וכיבים במעי הגס ניתן לערבב שמן אובלפיחה עם חמאת מרפא הבושם ליצירת מרקם מוצק,
• לטיפול בכיבים בוושת, אולקוס בקיבה והמעי התריסריון, יש לשתות 1-2 כפיות שמן אובלפיחה 1-4 פעמים ביום, על בטן ריקה ולפחות 30-40 דקות לפני ארוחה
• למניעת התפתחות חוזרת של הבעיות הכרוניות בעור ורקמות ריריות ,כדאי לחזור על נטילת שמן אובלפיחה לתקופות נוספות של שבועיים -שלושה לאחר הפסקה של חודש.

חברת "מרפא הבושם" מציעה שמן אשחר (אובלפיחה) טהור המופק בכבישה בתולית קרה מתותי שיח בר , ארוז בבקבוק 10 מ"ל מצויד בטפטפה.
(לנוחיות - 20 טיפות שוות כפית אחת).

חמאת גוף אובליפיחה

חמאת גוף אובליפיחה חמאת גוף אובליפיחה משלובת-פשוט משהוא אחר ונפלא!!!מומלץ!

חמאת גוף צמחי מרפא -אובילפכה,פרי הזית,לבונה ,דקל וקוקוס טהור
פרי הפקה מקור מבית "מרפא הבושם"
האמא של הקוסמטיקה הטבעית -מרפא הבושם

חמאה גוף טבעית אקטיבית- ריח המושק והענבר המקוריים .חמאת הגוף מיוצרת על פי נוסחה ייחודית שפותחה תוך שימת דגש על השילוב האופטימלי בין צמחי המרפא והשמנים הצמחיים המיועדים לחידוש נעורי העור תוך המרצת שיכפול התאים והפחתת פיגור הזמן בין צמיחת תאים חדשים לסילוקם של הישנים. במרווח זמן זה נסוג תהליך ההזדקנות של העור. שימוש תדיר בחמאת הגוף יבוא לידי ביטוי במראהו הצעיר, הגמיש, הבוהק והבריא של העור ובתחושת רעננות ונמרצות.
פעולות ריפוי וטיפוח עור הגוף בזכות מגוון אבות המזון המצויים בה. החמאה מכילה ויטמינים, אנטי אוקסידנטים, חלבונים ופחמימות המסייעים כולם בהמרצת מטבוליזם העור וחידוש תאים. ההיסטוריה מלמדת כי שליטים ומלכות מכל אזורי העולם ניידו כמויות גדולות של "מושק וענבר" לעצמם ולבאי החצר כך שייהנו מטיפוח , יופי ופינוק. לא בכדי נחשב חומר גלם זה כעשיר ביותר מבין סממני המרפא והטיפוח, כמו כן האובליפיחה ,בתחום הרפואה הטבעית והקוסמטיקה הטבעית משמשת האובליפיחה כבסיס הטבעי הטוב ביותר לטיפול, ריפוי וטיפוח העור. ככל שמתעצמת מגמת ה"חזרה לטבע" כך כובשת האובליפכה בקסמה את העולם כולו .. סגולתה המרכזית כ"מזינה" מעמידה אותה כמנצחת מול כל קרם סינטתי, ונחשבת לאמא של הקוסמטיקה הטבעית. לאף קרם "טכנולוגי" אין את עוצמת הזנת העור בשומנים החיוניים לשימורו כעור צעיר כאובליפכה מה עוד שמשולבת בחמאת מושק וענבר המקוריים: (100% שומנים חיוניים טבעיים), בהזנת פרוטאינים (כ – 10% פרוטאינים) המסייעים אקטיבית במנגנון החייאת תאי העור, בהזנת העור בפחמימות (כ – 30% - 25% פחמימות) המעניקות אנרגיה וממריצות את מטבוליזם העור וכתוצאה מכך מגבירות את חוסן השכבה העליונה בפני נזקי הסביבה ומעניקה מראה רענן, מוצק ובריא.
חמאת גוף-אובליפיחה תוצר בוטיקי ומעשה ידי רוקח מבית "מרפא הבושם" מוגש בכמות מוגבלת ולכל המעונין להזמין- הקדימו ותהנו!!!
ניתן לקבל את חמאות הגוף בכמות 50cc/250cc
המחיר :משתלם לכל כיס!

 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז