תמציות אם

תמציות אם -צמחי מרפא

תמציות אם -צמחי מרפא תמציות אם מצמחי מרפא כללי:
תמציות החיים של ארץ ישראל
"תמציות אם" של צמחי מרפא ארץ ישראל הן אמצעי פשוט ונגיש לכל, היכול להשיב את האיזון הרגשי וגופני -מטאפיזי כאחד-גופנפש. לכל אדם החווה כי משהוא אינו פועל כשורה בחייו,תיפקודו ובריאותו. בן-האדם הוא יצור חי המגיב לאירועים בחייו המאלצים אותו לפעול. כאשר האדם מפרש את המצבים כמאיימים עליו או על בני משפחתו הוא יגיב בתגובת לחץ הצורכת כמויות גדולות של משאבים אנרגטיים, ומחלישה את המערכת החיסונית. תגובת הלחץ גורמת לירידה באנרגיית הגוף, מצב היכול להוביל להופעתה של מחלה.

"תמציות אם" הן תמציות חיים של צמחי מרפא ארץ-ישראל מספקות את הפתרון דרך העברת התדר (אנרגיית החיים) הייחודי המצוי בכל פרח מהפרח ובכל צמח ושב מרפא אל האדם.

כל פרח ופרח/צמח ואו עשב מרפא הוא ביטוי חיוניותו המכסימלית של הצמח והגשמת ייעודו, הבאה לידי ביטוי בשחרור אנרגיית החיים האצורה בו ליקום. לכל פרח בעולמנו שדה אנרגטי עדין, הזורם מפנימיותו של הצמח אל הפרח והחוצה ממנו.
לכל פרח/צמח שדה אנרגטי עדין בעל תדר ייחודי.
כל צמח ניזון משני מקורות אנרגיה: השמש והאדמה. לכל פרח -וצמח מרפא מבנה של אנטנה דרכה הוא מקבל את אנרגיית החיים דרך קרני- השמש (חום, אור, אלקטרו מגנטית) והתיווך של האוויר, ובנוסף מקבל הצמח אנרגיה, מן האדמה. במילים אחרות ניתן גם להגיד, כי הצמח ניזון באופן קבוע משתי אנרגיות יסוד, אנרגיית היין ואנרגיית הינג. מיזוגן של אנרגיות אלו בצמח, יוצר בכל פרח וצמח תדר אנרגטי ייחודי, המכיל בתוכו גם את אנרגיית האדמה וגם את אנרגיית היקום.

אנרגיה הרמונית זו מכילה איכויות שניתן להעביר אותן למים/שמןצמחי(זך ) ולהפיק ממנה תמציות חיים.
כיצד מכינים אותן?

תהליך הפקתן של תמציות הפרחים אינו תהליך מכאני שבו אנו מתמצתים את החלק הפעיל של פרח כל שהוא. זה הוא תהליך בו האדם המתמצת מתמזג עם הטבע, יוצר שיתוף פעולה עם הצמח ובסופו של התהליך המשותף נוצרת תמצית חיים.

בתהליך הפקת התמצית משתלבים ארבעת האלמנטים:

האדמה - המזינה ומקיימת את הצמח –( אנרגיית הינג.)
מים - המאפשרים את הכלת אנרגיית הפרח ושימורה.

האוויר - המזין והמקשר בין התדר האנרגטי של הפרח ליקום ובין השמש לפרח.

האש - שמש, המקרינה וממלאת את הפרח בעוצמתה – (אנרגיית היין. )

ראשית, אם תמצית החיים ע''ב מים :יש לדעת לזהות את הפרח המוכן למסור את אנרגיית החיים שלו. אחרי הזיהוי איש לקרב גאודה של קריסטל (קריסטל של קוורץ בצורה של אמבטיה) שלתוכה נמזגו מים מינרלים, אל הפרח עד שהמתמצת ירגיש בשדה האנרגטי שלו.
התהליך מורכב ושונה לחלוטין בשמן.(נרחיב בהמשך)

מהרגע זה נוצר מיזוג בין ארבעת האלמנטים, הפרח והאדם ומתחיל תהליך העברת אנרגיית חיים מהפרח אל המים שבגאודה.ומהצמח אל השמן הצמחי. התהליך נמשך עד שהמתמצת מרגיש בפנימיותו שהתהליך הסתיים, אז כשהתמצית במים יש להעביר את המשרה לבקבוק המכיל ברנדי /יין שרף ולערבב בניהם.
בתמצית החיים המשלבת שמן זך אין צורך אלא לסנן היטב!
לאחר שמתקבל המידע על התכונות של התמצית מהפרח שנבחר, נוצר מה שאנו מכנים "תמצית אם" או תמצית חיים.

מה הן "תמציות חיים של ארץ ישראל"?

תמצית חיים הינה העתק מושלם של חיוניותו של הצמח, או במילים אחרות של השדה האנרגטי שלו. שדה אנרגטי של פרח דומה לשדה אלקטרו- מגנטי במובן זה שברגע שנוצר הוא חופשי להקרין, כלומר הוא מתפשט בחלל וגם נושא איתו אנרגיה, אנרגיית חיים. אנרגיה זו ייחודית ביציבותה משום שהיא מכילה את שתי האנרגיות הבסיסיות של השמש ושל האדמה (יין וינג) בצורה הרמונית בתמצית.

השדה האנרגטי וההרמוני של הפרח כאשר הוא בא במגע עם התדר האנרגטי התקוע, או החסום של פלוני, משחרר ומאזן אותו, דרך השפעה ישירה של התנודות או הרטיטות ההרמוניות שלו.

מכיוון שהתדר האנרגטי של הפרח עדין מאוד, אין הוא יכול להשפיע ישירות על הגוף הפיזי בעל התנודות הגסות יותר. בכל מקרה, התדר ההרמוני של הפרח משפיע על השדה האנרגטי העדין של האדם המקיף את גופו, (על ההילה שלו) תוך שהוא מאזן ופותח את החסימה ובכך משפיע לטובה על מצבו הרגשי והנפשי של האדם. במקרים רבים תהליך זה משפיע גם על המערכת החיסונית לטובה והתוצאה השפעה מיטיבה גם על גופו הפיזי של האדם.

כאשר מיישמים טיפול בתמציות חיים על פלוני, מה שקורה הוא שכל פרח /צמח מרפא מחזיק בתכונה ייחודית כגון אומץ כמו בתמצית של אתרוג. כאשר אדם הנמצא תחת השפעתו של חולשה ממקור ידוע וצורך תמצית זו, יהיה עליו לקחת אותה עד שהאדם יתחזחק .

במילים אחרות, אם נניח שיש לנו חדר חשוך ואנו רוצים להאיר אותו, אם נתחיל לשים נרות קטנים בתוך החדר (כאנלוגיה לעדינותה של התמצית) בסופו של דבר יואר החדר כולו.(הזוהר הקדוש)

כיצד צורכים את תמציות החיים?

התמציות מגיעות בתוך בקבוק בצבע חום של 20 cc בתערובת של ברנדי/יין שרף 30% ו 70% מים. ניתן למרוח אותן על שורש כף היד או לטפטף ארבע עד שבע טיפות פעמיים עד ארבע פעמים ביום מתחת ללשון.
במקרה של תמציות החיים המופקות משמן צמחי זך אזי השימוש 3 טיפות מתחת ללשון!

כיצד מתאימים את התמציות לאדם?

בריאות מוגדרת כהרגשה כללית טובה. אך כאשר אנו דנים ברפואת תדרים, בריאות מושגת כאשר אנרגיית-החיים זורמת בגוף ללא הפרעה. על-פי הבנתנו כאשר האדם חולה אין הוא מסוגל להעביר דרך גופו חלק מהתדרים המרכיבים אנרגיה זו.

כל תמצית חיים מכילה איכות אנרגטית ייחודית רוטטת. במילים אחרות קוד צרוב של אור, היכול להשפיע על שדה אנרגטי של אדם, כאשר הוא נתקל במנעד החוסם את זרימתו החופשית.וכמובן סגולות ורפואות של צמח המרפא מסיעות להזרים מהלך מרפא חדש.

כאשר אדם מגיע לטיפול, אחרי ההיכרות הראשונית, התאמת התמציות נעשית דרך הדופק של המטופל וכמו כן דרך שאלון קצר. המאבחן מעביר בדרך ייחודית את תדרי כל תמציות הפרחים הנמצאים ברשותו, אחד אחרי השני דרך גופו של המטופל. כאשר המטופל "מתנגד" לזרימתו החופשית של תדר התמצית המועבר דרכו, ירגיש המטפל בהתנגדות - תגובה אנרגטית חזקה בדופק של המטופל.
במקרה של תמציות אם משמן יש לציין שסגולות הצמח נלקחות בחשבון ומצב גופנפש המטופל נבדק ביסודיות.

למה דומה הדבר, לסתימה בתוך צינור גומי. כאשר אדם ינסה להזרים מים בצינור ולהשקות את הדשא שלו, קרוב לודאי שהוא יחווה התנגדות וירידה בעוצמת זרם המים בצינור.

כאשר יש התנגדות לתמצית, המטפל יודע כי האדם אינו יכול להכיל (להזרים תדר זה באופן חופשי דרך גופו) את אנרגיית. במילים אחרות האדם מתנגד לה. בדרך כלל לפרח יהיו תכונות מאזנות התואמות לרגש או תבנית מחשבה כלואה אצל המטופל.לדוגמה, אם האדם מתנגד לתמצית של פרח בשם נר הלילה, אנו מבינים על פי המידע שיש לנו על התמצית כי לאדם זה נטייה לחוסר חומצה גמא לינולינת או חרדה ובטחון עצמי נמוך. התמצית תמיר את הדחפים ההרסניים, לתגובה או לתגובות שלא יפגעו באדם או בסביבה.

כל שנותר לנו לעשות הוא להכין את התמצית ולהתאים את המינון לאדם.

מה ההבדל בין טיפול בתמציות פרחים/צמחי מרפא, הומאופטיה ולאנרגיית חיים אוניברסלית?

כפי שהוסבר קודם לכן תמצית חיים מיוצרת על-ידי הטבעת השדה האנרגטי הייחודי של הפרח /צמח בתוך יין שרף ומים/ שמן צמחי זך. אנו משתמשים בתמצית האנרגטית של הפרח/צמח ובחלק אורגאני שלו, לכן ההשפעה שלו על הגוף הפיזי, ועל הגופים העדינים המקיפים את גוף האדם.במלים אחרות גופנפש.

כאשר האדם צורך תמצית חיים, היא זורמת דרך המרידיאנים אל הצ'קרות, ומשם אל הגופים העדינים בהם ממוקמת החסימה הרגשית. כאשר צורכים תמצית חיים בין פעם לארבע פעמים ביום, התדר ההרמוני שלה משפיע בהדרגה על המצוקה הרגשית ומאזן אותה.

כאשר התהליך מושלם הוא יורד מהרמה הרגשית, ישירות אל המערכת החיסונית ומחזק אותה, ומשם יורדת ההשפעה המאזנת עד לגוף הפיזי.

ההומיאופתיה לעומת זאת היא מדע טיפולי המבוסס על חוק האומר כי "דומה מושך דומה". כלומר אם האדם חולה במחלה שהסימפטום העיקרי שלה הוא עליה בחום הגוף, ההומיאופתיה תשתמש בחומר מדולל הגורם לעליה בחום הגוף, כדי לרפא אותו.וכמו כן בחי צומח ודומם. כאשר הבסיס הינו דילול יחסי 1:100, ו-1:1000 וכן הלאה.

כאשר מכינים תרופה הומיאופתית, המטפל מכין את התרופה מבסיס מינראלי, צמחי, או מעולם החי, המוטבע בתמצית המדוללת מספר פעמים והמותאמת לסימפטום עליו מתלונן האדם.

ההבדל בין הומיאופתיה לתמציות חיים היא בנקודת המוצא, רמת התדר של תמציות החיים גבוהה יותר משום שאין הוא נוצר ממגע או מדילול של חומר אורגאני. התאמתו לאדם אינה דרך ראיון או על פי הסימפטום עליו מתלונן האדם אלא דרך התאמה אישית בה התדרים של תמציות החיים מועברות דרך גופו של האדם ומותאמות אך ורק אם האדם מגלה התנגדות לתדר העובר דרכו.וכמובן אם לאדם מודעות עצמית נכונה לתת אמון בצמחי מרפא של א''י .
שכן עלינו לזכור שהרמב''ם חוזר ומזכיר בכתביו ..."שצמחי מרפא של א''י מרפאים את אנשי א''י .."
עלינו לזכור שינם צמחי מרפא שהתביתו יפה בארצינו והינם טובים ואף מעולים לאדם היושב בארץ.הטיפול באנרגיית חיים אוניברסלית מלמד כיצד לזהות הפרות איזון בגופו של המטופל דרך אבחון אנרגטי, הוא מלמד את המטפל כיצד לאבחן הפרות איזון רגשיות, וחסימות הנובעות מתבניות חשיבה מקובעות. במשך שנים בהם לימדתי קורסים


השימוש בתמציות חיים מוסיף את הטיפול בחלק הרגשי, לטיפול באנרגיית חיים אוניברסלית, אך עלינו לציין כי הטיפול בתמציות חיים, עומד בזכות עצמו.יעיל ואמין כל זמן שאנו לא נוגעים בצמחים רעילים !!!

Taraxacum Officinlis Dandelion שינן (שורש)דנדליון

לשיפור דה טוקסיפיקציה בכבד ולניקוי הדם, לשיקום תפקודי כבד, כיס מרה, טחול, לטיפול במחלות של כליות ודרכי השתן, משתן, ולטיפול ברחם. מחיש את התרוקנות כיס המרה וזרימת נוזל המרה אל התריסריון, מסייע לעיכול, לשיפור עיכול במקרים של גזים והתנפחויות. Taraxacum Officinlis Dandelion שינן (שורש)דנדליון

Vitex Agnus-Castus שיח אברהם (פירות)

מחזק של אברי מערכת הרבייה ומשפיע על המערכת ההורמונלית, מסדיר מחזור חודשי, תסמונת טרום ויסתית ותופעות של גיל המעבר, מאזן הפרשת פרולקטין, ממריץ הפרשת חלב אצל מניקה, לטיפול בציסטות ברחם. לגברים הסובלים מערמונית מוגדלת ודלקת בערמונית. Vitex Agnus-Castus שיח אברהם (פירות)

Glycyrrhiza glabra שוש קרח (קנה השורש)

אנטי דלקתי, אנטי אוקסידנט, אנטי ויראלי, מחזק את הטחול, סותר רעלנים בכבד, מפחית תגובות אלרגניות, מפחית חומציות בקיבה, יעיל נגב כיבים בקיבה ובתריסריון, טוב לשיעול ולכיוח, נוגד עויתות, משכך כאבים, שומר על מים בגוף. (עוזר להפחית תלות בסטרואידים). Glycyrrhiza glabra שוש קרח (קנה השורש)

Equisetum Arvemse שבטבט (נוף הצמח)

אסטרינג'נט, מרפא פצעים, עשיר במינרלים, בעיקר אבץ, עוזר לגוף לספוג סידן מהמזון. לזירוז ואיחוי שברים, לטיפול באוסטאופורוזיס, לחיזוק השלד, ציפורניים ושיער (בגלל ריבוי המינרלים) מתאים לטיפול בדורבן, למחלות דלקתיות וזיהומים של דרכי השתן, לטיפול בהתקרנות יתר של העור, מגמיש, מרכך, מעדן את רקמת העור אצל אנשים חשופים לכימיקלים ונוטלי תרופות. Equisetum Arvemse שבטבט (נוף הצמח)

Pomegranet רימון (קליפות)

מכיל פקטין בכמות רבה ולכן מסייע לעצור שלשולים, מקל במצבים של גאוט ומקל על דלקות פרקים. Pomegranet רימון (קליפות)

Rosmarinus Officinalis רוזמרין (עלים)

אנטי בקטריאלי, נוגד גזים, אנטי אוקסידנט, ממריץ זרימת דם, ממריץ הפרשת מיצי מרה ולשיפור פעילות כבד וכיס מרה, לטיפול בכאבי בטן , כאבי ראש בעיקר הנובעים מלחץ דם נמוך. Rosmarinus Officinalis רוזמרין (עלים)

Matricaria Recutita Chamomile קמומיל (פרחים)

מרגיע, אנטי דלקתי, נוגד גזים, משכך כאב קל, אנטיספטי, לטיפול בכאבי בטן, דלקות של דרכי העיכול, לדלקות בחלל הפה, לריפוי פצעים, לטיפול בדלקות עיניים, לטיפול בפגעי עור שונים, מחזק כללי. Matricaria Recutita Chamomile קמומיל (פרחים)

Calendula Officinalis קלנדולה (פרחים)

אנטיספטי, לטיפול בדלקות עור, בפצעים. דלקת בשלפוחית השתן, אברי רבייה ופוריות, מסייע לכיווץ שרירנים ברחם, מגביר הפרשת מיצי מרה, לטיפול בכיבים ברגליים, כויות מדרגה בינונית, הרפס זוסטר, לבלוטות לימפה מוגדלות, בעיות כבד. Calendula Officinalis קלנדולה (פרחים)

Symphytum Officinalis קומפרי (שורש)

מרכיב האלנטואין מסייע לריפוי פצעים, מחיש רגנרציה של רקמות, מעודד ריפוי שברים. לדלקות בדרכי עיכול, אולקוס, רוימטיזם, דלקות גרון, דלקות ודימום חניכיים, נסיגת חניכיים. Symphytum Officinalis קומפרי (שורש)

Citrus Aurantium Orange Blossom פרית התפוז (פרחים)

להרגעה כללית, משחרר מלחצים, מקל על מתחים והפרעות שינה. משקיט את הנפש, מרגיע את העצבים, נוגד עויתות. מתאים לטיפול בהיפר אקטיביות, בתיקים ועויתות. Citrus Aurantium Orange Blossom פרית התפוז (פרחים)

Propolis

אנטי ספטי, אנטי בקטריאלי, אנטי דלקתי, אנטי ויראלי, אנטי פטרייתי, אנטי פרזיטי ואנטי אוקסידנט. יעיל לטיפול בזיהומים פנימיים וחיצוניים ולמחלות פה ולסת. Propolis פרופוליס

Rosa Canina Rose Hip פקעות ורדים – רוז היפ (פקעות)

אסטרינגנט, מקל על דלקות מעיים, עוצר שלשולים, עוזר לגוף לספוג ולקלוט ויטמין סי מהמזון. מקל במצבים של גירויים וגירודים על שטח העור. Rosa Canina Rose Hip פקעות ורדים – רוז היפ (פקעות)

Passiflora Incarnata פסיפלורה – שעונית (נוף הצמח)

מפחית מתח, מרגיע, מסייע לשינה, חוסר מנוחה ועצבנות. Passiflora Incarnata פסיפלורה – שעונית (נוף הצמח)

Carica Papaya פאפיה (זרעים)

הקלה וזירוז תהליכי העיכול. Carica Papaya פאפיה (זרעים)

Juniperus CommunisJuniper Berry ערער (פירות)

מזרז חילוף חומרים, משתן, להקלה בדלקת שלפוחית השתן, מקל על כאבים ראומטיים, כאבי שרירים ומפרקים, משפר זרימת דם. Juniperus CommunisJuniper Berry ערער (פירות)

Salix alba ערבה (קליפת הגזע)

אנטי דלקתי, מוריד חום, מגביר הזעה, עשיר בסליצילטים, נוגד שגרון, דיורטי, משכך כאבים ועוזר לכווץ בלוטת הערמונית. Salix alba ערבה (קליפת הגזע)

Rubus Idaeus עלי פטל (עלים)

מחזקים את שרירי הרחם ושרירי שלפוחית השתן, מסייעים להריון תקין ולידה קלה, טוב לדלקות בדרכי השתן. Rubus Idaeus עלי פטל (עלים)

Olea Europea Oliva עלי זית (עלים)

מסייע להורדת לחץ דם, מוריד רמת חומצת אוריאה, מסייע בהורדת רמות כולסטרול בדם.עלי זית מרחיבים כלי דם הקפיים, בעלי פעילות משתנת ועל כן הם מסייעים להורדת לחץ דם.אנטי אוקסידנט. Olea Europea Oliva עלי זית (עלים)

Sambucus Nigra Sambuc סמבוק שחור (פירות)

אנטי ויראלי, אנטי אוקסידנט, עשיר בפלבונואידים, לטיפול בהצטננות, שיעול וזיהומים של דרכי הנשימה. לטיפול בשפעת ודלקות גרון. Sambucus Nigra Sambuc סמבוק שחור (פירות)

Urtica Dioica סירפד (עלים)

משתן וגורם משפר זרימת דם, לטיפול בטחול מוגדל, אנטי אלרגני, לטיפול בפגעי עור שונים, מנקה את הדם.לחיזוק שורשי השיער. Urtica Dioica סירפד (עלים)

Bitter atrog סירופ אתרוג

Bitter	 atrog סירופ אתרוג משפר דה-טוקסיפיקציה, לשיפור מערכת העיכול, לחיזוק הלבלב והטחול, לעוויתות בקיבה, לכאבי גרון וקשיים בבליעה, לטיפול בפצעים בפה ועל הלשון, לכאבי שיניים, לכאבי אוזניים, , לטיפול בסחרחרות, למחלות בדרכי הנשימה ולחיזוק כללי. טוב במיוחד לחמרמרת (הנגאובר) Bitter atrog סירופ אתרוג-מיוחד לשפעת ולחולי סכרת!(מכיל דבש אורגני,פרופוליס,פולן,ואתרוג.)

Morinda Citriflia Nono נוני (זרעי הפרי)

אימונוסטימולנט, ממריץ פעילות של לימפוציטים T, אנטי מיקרוביאלי, אנטי דלקתי, צמח משקם. Morinda Citriflia Nono נוני (זרעי הפרי)

Salvia Officinalis מרווה (עלים)

צמח פיטו-אסטרוגן, אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי, אנטי ויראלי, מפחית הזעה, נוגד עויתות, מתאים לנשים בגיל המעבר, לדלקות גרון, דלקות חניכיים, אפטות ופצעים בפה.לא לנשים בהריון ולא לנשים מניקות. Salvia Officinalis מרווה (עלים)

Mentha Piperita מנטה (עלים)

להרגעת כאבי בטן, נוגד הקאה ובחילה, לטיפול בשלשול, מרגיע כאבים בעיקר כאבי ראש, ממריץ הפרשה של מיצי מרה, מצנן, אנטיספטי, נוגד גזים, לדלקת של רירית הפה, שיעול, הצטננות, דלקת גרון ונוגד עויתות, מסייע בהורדת חום. Mentha Piperita מנטה (עלים)

Melissa Officinalis מליסה (עלים)

מרגיע את מערכת העצבים המרכזית לטיפול בהפרעות שינה, מתח, היסטריה, היפר אקטיביות, לטיפול בכאבים עויתיים, אנטי ויראלי. עלול לגרום לנמנום. Melissa Officinalis מליסה (עלים)

Majorana Syriaca מיורם – אזוב מצוי (נוף הצמח)

משמש לריפוי הצטננות, כאבי גרון ודלקות גרון, לטיפול בכאבי בטן, לשיפור הזיכרון ולהבהרת המחשבה. נוגד עויתות ומונע הצרות של דרכי הנשימה, אנטיספטי וטוב נגד זיהומים וטפילים. Majorana Syriaca מיורם – אזוב מצוי (נוף הצמח)

Tabebuia Impetiginosa,Pau D`Arco לפאצ'ו (קליפת הגזע)

אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי, אנטי פטרייתי, נוגד פרזיטים, אימונוסטימולנט. התמצית טובה במקרים של זיהומים פטרייתיים גם של קנדידה, נגד מחלות הנגרמות ע"י פרזיטים, דלקות פה, אף וגרון, לסנדרום המעי הרגיז, דלקות של קרומים ריריים, קוליטיס, מחלת הקרון, דיזנטריה, אולקוס, ציסטיטיס, דלקת בפרוסטטה, דלקת צואר הרחם. למקרים של פגעים שונים הקשורים לניקוז בלתי יעיל, אקזמה, פורונקלים. Tabebuia Impetiginosa,Pau D`Arco לפאצ'ו (קליפת הגזע)

Lavandula Officinalis לבנדר – אזובין רפואי (פרחים)

מרגיע, משחרר ממתחים ברמה הפיסית ורגשית גורם למצב רוח טוב ולצחוק, טוב לטיפול בעצבנות, קיבה עצבנית, תסמונת המעי הרגיז וכאבי ראש. Lavandula Officinalis לבנדר – אזובין רפואי (פרחים)

Shepher's purse Capsella bursa ילקוט הרועים (נוף הצמח)

עוצר דימומים, אנטיספטי לדרכי השתן, מגביר התכווציות של שלפוחית השתן, לדימום מוגזם, מסייע בעצירת דימומים ופיזור שטפי דם. יש להמנע משימוש בתקופת הריון. Shepher's purse Capsella bursa ילקוט הרועים (נוף הצמח)

Hydrastis CanadensisGolden Seal חותם זהב (שורש)

זהו צמח בעל פעילות על קרומים ריריים ומונע זיהום. אנטי בקטריאלי ואנטי דלקתי, לטיפול בפצעים וכיבים, דלקות עור ומחלות עור, דלקות בגרון, סינוסיטיס, דלקת בסימפונות, דלקות במעיים, בקיבה ובשפוחית השתן, לטיפול בקנדידה, דלקות עיניים ואוזניים. יש להמנע משימוש בחותם זהב בתקופת ההריון. Hydrastis CanadensisGolden Seal חותם זהב (שורש)

Zingiber Officinalis זנגביל – גינגר (קנה השורש)

אנטי דלקתי, משכך כאבי בטן, עוצר שלשול, נוגד גזים ונוגד הקאה. מגביר הפרשת מיצי מרה ומיצי עיכול לשיפור העיכול, וגורם להזעה. מרומם כללי. Zingiber Officinalis זנגביל – גינגר (קנה השורש)

Verbena Officinalis ורבנה (עלים)

מרגיע, נוגד עוויתות, משתן ומאיץ חילוף חומרים, מגביר תנועה פרסטלטית של שרירים ובעיקר שריר הרחם, מגביר הפרשת חלב בזמן הנקה. Verbena Officinalis ורבנה (עלים)

Vanilla Planifolia ונילה (תרמילים)

לשיכוך כאבים, מפרקים ועצמות. להרפיית שרירים. Vanilla Planifolia ונילה (תרמילים)

Harpagophytum Procumbens הרפגו (שורש)

משכך כאבי פרקים וכאבי גב תחתון, אנטי דלקתי, מקל על כאבים ארטריטיים, ומחלות הקשורות לשרירים ושלד. Harpagophytum Procumbens הרפגו (שורש)

Witch Hazal Hamamelis Virginiuna הממליס (עלים)

אסטרינגנט, משכך כאבים, מרגיע, עוצר דימומים, מחזק ומכווץ ורידים, מרפא פצעים, לדימומים מוגברים, שלשול, טחורים, דלקות ודליות ברגליים. Witch Hazal Hamamelis Virginiuna הממליס (עלים)

St. Hohn Worth Hypericum perforatum היפריקום (תפרחת)

אנטי ויראלי, אנטי דיכאוני, אימונוסטימולאנט, מחזק כלי דם נימיים, לטיפול בהרפס, ולמצבים של אנמיה. למצבי חרדה. מחזק את מערכת החיסון. St. Hohn Worth Hypericum perforatum היפריקום (תפרחת)

Myrtus Communis הדס (עלים)

לטיפול בטפילים במערכת העיכול, אנטי בקטריאלי, לחיזוק שורשי השיער. Myrtus Communis הדס (עלים)

Dioscorea Villosa Wild Yam דיוסקוריאה (שורש)

אנטי דלקתי, נוגד עויתות, לטיפול בתופעה טרום ויסתית ולתופעות בגיל המעבר כתחליף להורמון הפרוגסטרון. לטיפול בדלקות פרקים. Dioscorea Villosa Wild Yam דיוסקוריאה (שורש)

Galega Officinalis גלגה (נוף הצמח)

מסייע בפירוק אבנים בכליות. גישרי (קליפות קפה)
היפוגליסמי, מסייע לפרוק גלוקוז בדם, מגביר את הקישור של האינסולין לממברנות, מוריד את רמת הסוכר בדם ומעלה את רכוז הגליקוגן בכבד. (גליקוגן בכבד – אין הרגשת רעב), מגביר הפרשת חלב אצל מניקה. Galega Officinalis גלגה (נוף הצמח)

Ginkgo Biloba גינקו בילובה (עלים)

מנטרל רדיקלים חופשיים, אנטי דלקתי ואנטי אלרגני. משפר זרימת דם פריפרית, מגביר זרימת דם אל המוח, לשיפור הזכרון ויכולת הלמידה והריכוז, מעכב תהליך דלקתי, מעכב צימות של טסיות דם, מעלה לחץ דם. Ginkgo Biloba גינקו בילובה (עלים)

Panax Ginseng גינסנג (שורש)

אימונוסטימולנט, ממריץ את הצ'י, מחזק טחול וקיבה, מחזק את הריאות במקרים של קוצר נשימה וקושי לנשום, למקרים של חולשה, איבוד תיאבון, נפיחות בבטן, שלשול כרוני, לצניחת רחם, משפר זרימת דם למוח. ממריץ יצור של אצטיל-כולין. מגביר חיוניות ומפחית עייפות ומתח, ממריץ את בלוטת התריס, ממריץ דופק. Panax Ginseng גינסנג (שורש)

Gymnema Sylvesre גימנמה (שורש, עלים)

מגביר את יצור האינסולין ע"י הלבלב ומזרז רגנרציה של תאי β בלבלב. Gymnema Sylvesre גימנמה (שורש, עלים)

Centella Asiatica Gotu Cola גוטה קולה (נוף הצמח)

הצמח מעודד שיקום הרקמות והעור ומעודד את יצירת הקולגן והמרצת יצור הקרטין. אנטיבקטריאלי, אנטי ויראלי. לטיפול במחלות עור ולריפוי פצעים, לטיפול בהרפס. Centella Asiatica Gotu Cola גוטה קולה (נוף הצמח)

Sylibum Marianum גדילן מצוי (זרעים)

לטיפול במחלות כבד. אנטי אוקסידנט, מנטרל רדיקלים חופשיים, מונע חדירות רעלנים על פנים תאי הכבד. מחיש רגנרציה של תאי הכבד, מספק הגנה לתאי הכבד בכך שהוא מייצב את קרומי התא. לטיפול בדלקות כרוניות של הכבד, למניעת נזק לכבד כתוצאה מהרדמה. לטיפול בהפטיטיס, בצירוזיס בתחילת המחלה, משפר את מצב הטריגליצרידים בדם. Sylibum Marianum גדילן מצוי (זרעים)

Berberis Aquitolium ברבריס (שורש)

אנטי בקטריאלי, לטיפול בזיהומים שונים, ובפרזיטים, קנדידה וגינלית, לטיפול בהפרעות בכבד, צהבת זיהומית, דלקות עיניים, הקלה בבעיות אוזניים, לטיפול באקנה, אקזמה ופסוריאזיס, דומה בפעילות ובהתויות הנגד לחותם זהב. Berberis Aquitolium ברבריס (שורש)

Cimicifuga RacemosaBlack Cohosh בלק קוהוש (שורש)

משפיע על בלוטת ההיפופיזה והיפותלמוס, ומסייע בבעיות הקשורות למערכת הרבייה ובגיל המעבר. עשוי לסייע לשיפור ההולכה החשמלית של הנוירוטרנסמיטורים.לכאבים בזמן מחזור, מקל על כאבים ראומטיים ואישיאס. Cimicifuga RacemosaBlack Cohosh בלק קוהוש (שורש)

Caulophyllum thalicoidesBlue Cohosh בלו קוהוש (שורש)

נוגד עויתות, אנטי דלקתי, מחזק את הרחם, מקל על הלידה (אין להשתמש בתקופת ההריון עד זמן הלידה), נוגד שגרון ומקל על כאבים ראומטיים. Caulophyllum thalicoidesBlue Cohosh בלו קוהוש (שורש)

Ocimum Basilicum בזיל ריחן (עלים)

אנטי בקטריאלי, מעודד ייצור אדרינל, מעודד חילוף חומרים, מגביר הזעה, מקל על גודש בשדיים לפני מחזור חודשי, מחיש וסת מתאחרת, משפר עיכול ומונע עודף גזים במערכת העיכול. Ocimum Basilicum בזיל ריחן (עלים)

Verbascum Tapsus בוצין (עלים ופרחים)

צמח מכייח, נוגד שיעול, מרפא פצעים ומקל על גירויים. לטיפול בברונכיט ומחלות דרכי הנשימה. Verbascum Tapsus בוצין (עלים ופרחים)

Cynara Scolymus ארטישוק – קינרס (עלים)

אנטיספטי, מכייח, להקלה בדרכי הנשימה ודלקות גרון, מגרה את פעילות הלבלב. Eucalyptus Globulus אקליפטוס (עלים)
מעודד ייצור של מיצי מרה, מגביר הפרשה וזרימה של מיצי מרה. ממריץ את הכבד ומגן עליו, עוזר להורדת רמת הכולסטרול והשומנים בדם. לטיפול בהפרעות כבד, עיכול, כאבי בטן וגזים. Cynara Scolymus ארטישוק – קינרס (עלים)

Astragalus אסטרגלוס – קדד (שורש)

צמח המשפר באופן כללי את איכות החיים, משפר עמידות בפני מחלות זיהומיות, לשימוש במקרים של מחלות אוטואימוניות. אימונוסטימולנט ומחזק כללי, מעודד יצירת תאי דם לבנים, מוריד נפיחות ומסייע לניקוז מוגלה, מסייע בהורדת לחץ דם, מחזק איזור קיבה טחול ולבלב, מאזן רמת סוכר גבוהה בדם. מעכב ומשקם הדרדרות של תפקודי הכליות. Astragalus אסטרגלוס – קדד (שורש)

אנג'ליקה (שורש)Angelica sinensis Dang Qui

ממריץ, משפר את זרימת הדם, ממריץ יצור דם במח העצם, מעכב צימות טסיות, צמח בעל פעילות אנטי דלקתית, אנטי בקטריאלי.

נחשב כצמח מחזק לנשים, מגביר את ה-yin, מחזק את אברי הרבייה והפוריות הנשיים, למקרים של מחזור לא סדיר, אל וסת, כאבים בזמן מחזור ובקשיים להרות ולגיל המעבר.

Echinacea אכינצאה – קיפודנית (שורש)

אימונוסטימולנט (חיזוק מערכת החיסון), אנטי בקטריאלי, אנטי ויראלי ואנטי דלקתי. לטיפול בהצטננות, זיהומים של דרכי הנשימה כגון: ליחה וגודש, זיהומים בדרכי השתן והרפס. Echinacea אכינצאה – קיפודנית (שורש)

Achillea Millefolium אכילאה (נוף הצמח)

אנטי בקטריאלי, אנטי דלקתי, ממריץ הפרשת מיצי מרה, עוזר ומסייע לפירוק שומנים בדם, מגביר הזעה, דיורטי, מחטא דרכי השתן, לטיפול בדלקות ונגעי עור, מסייע בהגלדת פצעים. Achillea Millefolium אכילאה (נוף הצמח)

אונו דה גאטו (קליפת השורש)Uncaria Tomentosa Cat`S Claw

אימונוסטימולאנט, אנטי ויראלי, אנטי דלקתי, אנטי אוקסידנט, תוקף רדיקלים חופשיים, לטיפול בארטריטיס, דלקות בדרכי השתן, דלקות בדרכי העיכול, אולקוס, דלקת בשד, זיהומים של דרכי העיכול ע"י טפילים שונים, קנדידה, כשל חיסוני, הרפס, אימונוקליאוזיס ו- CFS. Uncaria Tomentosa Cat`S Claw

medicinal plants&natural cosmetics


 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז