פיגמנטציה-צמחי מרפא

המלצה לטיפול טבעי בפיגמנטציה

שמעון, אני אנצל את ה"לינק" הזה כדי לכתוב שהערכה הזו מדהימה!
פחות מחודש לאחר התחלת השימוש והשמש שוב נראית מבעד לענני הפיגמנטציה שנתהוותה כתוצאה מהריונות ומרוץ החיים בכלל!הטיפול טבעי וטהור! וכאחת ששונאת פשוט שונאת כל מה שלא טבעי הדבר מתאים לי ככפפה!
המלצה חמה לכל מי שעדיין חושבת ללכת לאיזה מכון שמבטיח ירח ושמש גם יחד באמצעות קירצוף אלים שכמוהו כקירצוף בחומצה או משהו כזה ושבמקרה הטוב יש לך רק כוויות קלות (מה שמעולם לא עלה בדעתי לנסות אפילו), תחשבי שוב ושוב!!! בהשקעה מינמלית הפתרון בהישג יד צריך להושיט ולקחת!
המוצרים נעימים, לא אלימים, הופכים לחלק משגרת הטיפוח היומיומית בדיוק אותם הליכים רק עם "אתרוגים " הפעם – מה יותר טוב מזה???
עור הפנים בוהק פשוט בוהק, האיפור מינימלי.. ולחיוך שמתלווה אין מחיר רק עוד תוספת קורנת לפנים!!!
יום מקסים לכולם!!
אביגיל
http://www.facebook.com/abigail.amselidahan

פגמנטציה-כתמי עור

פגמנטציה-כתמי עור פגמנטציה מהי?
מהי פיגמנטציה? צבע העור שלנו נקבע בעיקר על ידי פיגמנט הנקרא "מלנין", שנמצא בשכבת העור החיצונית (האפידרמיס).

המלנין מגן עלינו מקרינת השמש. הוא סופג את קרני השמש ולאחר מכן מחזיר (רפלקציה) את קרני השמש החודרת לעור ובכך מונע נזק לתאים
עם כל חשיפה של העור לשמש, נוצר מלנין במטרה להגן על העור. תהליך יצור המלנין הוא בעצם תהליך השיזוף, אך
פיזור חלקיקי הצבע (הפיגמנטים) אינו תמיד אחיד ולעיתים ישנה הצטברות של פיגמנט באזור מסוים היוצרת כתם.

הגורמים לכתמים עשויים להיות חשיפה לשמש, גלולות למניעת הריון, תחליפי הורמונים, שימוש בתרופות וכמובן - הזדקנות העור עם הגיל.
מה קורה בתוך העור, שגורם ליצירת המלנין? בצורה הפשוטה ביותר, האנזים האחראי לכך הוא האנזים טירוזינז. הוא יוצר מלנין מהחומצה האמינית טירוזין. פתרונות שונים לפיגמנטציה מבוססים על כך, והם למעשה מפריעים לייצור המלנין ע"י חסימתו של האנזים טירוזינז.

ישנם שלושה סוגי פיגמנטציה: סולאר לנטיגו, או כפי שהוא מכונה כתמי גיל או כתמי כבד, שמקורם בנזקי חשיפה מצטברת של שנים לשמש ללא הגנה; TIH - פיגמנטציה הנוצרת בעקבות תהליך דלקתי, כלומר שמקורה בצלקות הנשארות על העור אחרי פצעי אקנה, כוויות או פציעות. והסוג השכיח מכולם: המלזמה.
MELASMA, CLOASMA SOLAR LENTIGO
ה"מלזמה" או "קלואזמה", המכונה גם "מסכת היריון" (על אף שברוב המקרים היא כלל לא קשורה להיריון), היא התופעה הנפוצה ביותר בקרב בחורות צעירות והטורדנית מכולן.
פיגמנטציה מופרזת הנובעת מרגישות לבשמים באופן כללי..

הערה:
מנסיוננו הרב בתחום צמחי המרפא ומהטיפול האינטנסבי בערכת האתרוג, התוצאות לא מאחרות לבוא וניתן לראות הצלחה של כ90%
לכל סוגי הפיגמנטציה."סוד" ההצלחה בשימוש ב"ערכת האתרוג" הינו: ההתמדה לאורך כל הטיפול .תוך מתן דגש פנימי וחיצוני.
חיצוני מוצרי הקוסמטיקה מצמח מרפא האתרוג לרבות: הסרום אתרוג,קרם האתרוג,סבון אתרוג ועוד..
פנימי טיפול בכבד או יותר מדויק ניקוי הכבד ע''י תמצית שמן האתרוג או גדילן.
בהצלחה!
שמעון

הטיפול "פשוט טבעי " ויעיל

הטיפול "פשוט טבעי " ויעיל הטיפול במרפא הבושם הטבעי יתייחס לעור הפנים, לגב, לזרוע העליונה, לזרוע התחתונה ולכפות הידיים. הטיפול יכלול:
1) סדרה של פילינגים מיוחדים להמסת העור, לדיכוי המלנין ולהבהרת העור. הטיפולים יתבצעו כסדרת טיפולים במשך ששה עד שמונה שבועות. לאחר מכן יש לשמור על קשר ומעקב אחת לששה עד שמונה שבועות כדי לשמור על התוצאות.
2) החדרה לעור של חומרים מנקים וחומרים נוגדי חימצון בתום סידרת הפילינגים.
3) שינוי הרגלי האכילה – התאמת תפריט.
4)ניקוי הכבד ע''י שמן אתרוג וחליטות צמחי מרפא.

המשך הטיפול בבית
במהלך השבועות הראשונים יש לבצע טיפולים אינטנסיביים בחומרי הבהרה-מוצרי האתרוג, ולאחר מכן אפשר לתחזק את הטיפול פעמיים עד שלוש בשבוע.הטיפול בבית יכלול:
1) תכשירי הבהרה לטיפול לילה – החומרים צריכים להיות בעלי ריכוז גבוה של חומרים פעילים להבהרה.
2) בבוקר – סרום על בסיס ויטמינים כגון: C,E,A בנוסף לקרם לחות.(בד''כ על בסיס אתרוג ,נר הלילה ועוד)
3) הגנה על העור מפני קרינת השמש . (ללא קשר למוצרי האתרוג)
4) סבלנות.
5)שמן אתרוג לשימוש פנימי לניקוי הכבד!

מתי ניתן לצפות לתוצאות?
הטיפול בפיגמנטציה מאוד יעיל.התוצאות אינן מהירות או אחידות, אך בעזרת סבלנות, טיפול בבית, תשיגי שיפור של בערך 90%. התודעה לגבי פיגמנטציה תגרום לך לזכור ש"המלחמה בפיגמנטציה" הינה נצחית. לא קיים שום חומר שיגרום לך להבהיר אחת ולתמיד. זכרי שאת, כבעלת נטיה לפיגמנטציה, בעצם תמשיכי לייצר מלנין, ובזה לא תוכלי להילחם! ולכן, הטיפול המונע בשמן אתרוג קבוע בתכשירי הבהרה (בלילה אפשר גם ביום) המותאמים לך אישית, לא יתנו לפיגמנט "לצוף" ולהכתים את עורך.

פיגמנטציה -טיפול בערכת אתרוג

ערכת האתרוג לעור פגום וכתמים- טיפול בפיגמנטציה
ערכת האתרוג מתאימים לעור שנפגע ע"י: פיגמנטציה: כתמי שמש, כתמי הריון, כתמים כתוצאה מנטילת גלולות, כתמים הנובעים מפצעים שהגלידו, לאחר אפילציה וקילוף כימי, לאחר ליזר, וקופרוז.

תכשיר ניקוי זה משלב בתוכו מרכיבים חיוניים לניקוי מושלם של העור וללחימה בבעיות קשות של עור פגום. ערכת האתרוג מסידרת "פשוט טבעי" מנקים את העור לעומקו מבלי לפגוע בלחותו הטבעית. כמו כן הם מסלקים את תאי העור המתים ואת השומנים ומותירים תחושה של רעננות, חיות והשפעתם אופטימלית בעור שנפגע על יד כתמים, פצעים וצלקות. השפעת התכשיר ניכרת תוך תקופה קצרה.
השתמשו בערכת האתרוג עד פעמים ביום.
בהצלחה!

medicinal plants. natural cosmetics

בשנים האחרונות צצו מספר פתרונות רפואיים וטיפוליים להתמודדות עם תופעת הפיגמנטציה - אך אלו הם מלווים על פי רוב בתופעות לוואי קשות. מעטים יודעים אך לפיגמנטציה קיימים גם פתרונות טבעיים. לפניכם מידע על שימוש בחומרים ודרכי טיפול טבעיות להתמודדות מוצלחת ובריאה בתופעת כתמי העור.

הטיפול הטבעי נעשה ע"י רקיחת משחות וקרמים המותאמים למטופל לשימוש חיצוני בלבד.

· הבסיס – פילינג - סידרת טיפולי הבהרה במכון ייעשו בפיקוח איש מקצוע מיומן ומוסמך, כשבסיס הטיפול מושתת על סוגי קילוף (פילינג) בעזרת חומרים וחומצות שונים בדרגות ריכוז שונות, קילוף החושף ומכין את העור לספיגה וקליטת חומרים הפועלים להבהרה, מעורר את תאי העור לפעילות הבראה על ידי הולכה טבעית של חומרים המופרשים באופן טבעי בעור. כמו כן הטיפול יכוון לצמצום המלנין המחומצן על פני העור (לדוגמא שימוש בחומצה אסקרובית) ועיכוב תהליך האנזימטי (אינזים הטירוזינז) ומניעת הפיכתו לתוצר המתבטא בפיגמנט.

· מסכות - שימוש במסכות ובחומרי הבהרה (לאחר הכנת העור) בצורת משחות המכילות קומבינציה סינרגטית המשלבת מספר חומרים פעילים החודרים לעור ומשפיעים על מצב הפיגמנט, כגון: אנטי אוקסידנטים, חומצה רטינואית, חומצה המעודדת ומווסתת את חלוקת התאים באפידרמיס וחלוקה סדירה של הפיגמנט בעור. הטיפול הזה ייעשה בשילוב תוספת חומרים תומכי טיפול להרגעת העור ולאגירת מים, לשיפור תוצאות הטיפול. השילוב המשחתי יימרח על העור ויושהה למשך כ-15 דקות שבהם יספגו חומרי ההבהרה בצורה אינטנסיבית אל תוך העור.

· טיפול ביתי תומך - טיפול תומך בבית יהיה טיפול ארוך טווח, הכולל משחות וקרמים למריחה מקומית או אזורית והספגתם לתוך העור בזמן המנוחה הלילית. קרם או משחת פילינג לילה יכילו שילוב חומרים בפעילות שונה, למתן הפתרון הרצוי. הם יאפשרו הבהרה בעזרת חומצה קוג'ית שתסייע לעיכוב פעולת אינזים הטירוזינז, יכילו חומצות פירות (AHA) המסייעות בקילוף מבוקר של תאי עור מתים שניזוקו מהשמש. כמו כן יכילו משחות וקרמים אלו רטיניל A שהינו נוגד חמצון המעודד קילוף ונשירת תאי עור מתים, ומאפשר הופעת תאי עור בריאים. כמו כן ישולבו בהם מינרלים לעידוד ספיחת חומרים, לחיטוי ולהבהרה.

· שיקום העור בעזרת סרום – הסרום הזה הוא למעשה אמולסיה עדינה וקטיפתית הנמרחת על העור באופן יומיומי, המכילה ויטמין C (חומצה אסקרובית) המהווה אנטי אוקסידנט אשר מאפשר הבהרה טבעית. בסרום ישולבו שמנים (לדוגמא שמן הבורג') התומכים בתהליך ההבהרה והבראת העור ע"י הפחתת רגישות העור, הזנתו וחיזוק רקמת התא.

· קרם לחות מבהיר - שימוש בקרם לחות המכיל חומרי הבהרה הזנה והרגעה בשילוב מסנני הגנה מקדם הגנה גבוה, הכולל הגנה נגד קרינה אולטרה סגולה ומניעה מחשיפה לשמש.

התוצאה בשיטת טיפול טבעית אינטנסיבית וארוכת טווח הינה הפחתת כמות הכתמים החומים והלבנים ומראה עור חלק יותר בעל גוון וורדרד ואחיד, בריא וקורן.

החומרים, שוב, לשימוש חיצוני בלבד

· ארבוטין- (אלטרנטיבה טבעית להידרוקינון) מופק מפרי הדר וצמחי מרפא כגון דומדמניות ואוכמניות, מעכב יצור מלנין.

· קוג'יק אסיד (kojique acide) – חומצה המופקת מאורז ומסוגים של פטריות עובש, הפועלת באמצעות עיכוב האנזים טירוזינאז. (בתהליך התססת לתת האורז מייצרים את הסאקי היפני).

· ויטמין C – נוגד חימצון (אנטי אוקסידנט), מסייע בשיקום העור ובהבהרת כתמים, הכרחי לייצור תקין של הקולגן בעור. (מחלת הצפדת היא דוגמא קיצונית למצב של חוסר בוויטמין C).

· חומצה אסקרובית – פועלת לצמצום המלנין שכבר התחמצן והפך למלנין בהיר יותר.

· קרטוניוד- פועל "להרדמה זמנית" של תהליך ייצור המלנין (הפסקת פעולת המלנוציטים).

· חומצה לקטית – פועלת לעיכוב הסינתזה של הטירוזינאז – שהוא אנזים המייצר פיגמנט.

· רזברטרול – מעכב רב עוצמה של פעילות דופאקסידאז (dopaoxydase) של הטירוסינז.

· A.H.A – חומצות שמופקות מפירות, לדוגמא: חומצה סליצילית המעכבת ייצור מלנין. כמו כן ישנו שימוש בוויטמין C וויטמין A (רטינול) ומי חמצן.

לדוגמא: במכון "קוגמן" בניו יורק לפי שיטת פרופ' גליקמן מאונ' פנסילבניה השתמשו המדענים בנוסחה שהורכבה משילוב של קורטיזון, ויטמין A (רטינול) והידרוקינון. החומרים הנ"ל הורסים את המלנין כולו ובה השתמש בזמנו הזמר מייקל ג'קסון, כאשר רצה להבהיר את עורו.


השמנים לטיפול בעור שנרקחים כמשחה לשימוש חיצוני בלבד· שמן שומשום – משחרר פסולת ורעלים מהעור, מגן ומסנן מקרינת שמש. בשילוב עם שמן אתרי אשכוליות הינו יעיל גם להמסת נקודות שומן בעור.

· שמן מקדמיה – עשיר בוויטמין E ובחומצות שומן בלתי רוויות, כגון: אומגה 3, אומגה 6, חיוני למניעת התחמצנות התאים, יעיל מאוד לעור יבש בשילוב עם שמן המפ ושמן נר הלילה. יעיל לכתמים לאחר טיפולי הקרנות וכימותרפיה. מגמיש את העור ושומר על אלסטיות בגלל האחוז הגבוה של חומצה פלמיטולאית, ניקרא גם "שמן הצלה".

· שמן זרעי משמש מכיל אחוז גבוה של ויטמין A ומתאים במיוחד לבעלי עור בוגר יבש, רגיש ומודלק עם פיגמנטציות.

· שמן בורג' מכיל את הכמות הגדולה ביותר בטבע של חומצה גמא לינולית, החיוני לבריאות תאי העור. השמן הוא אנטי אוקסידנט ומכיל חומצות שומניות נוספות החיוניות לחיזוק ממברנת התא. שמן הבורג' יעיל לכתמי עור קשים, אקזמות, פסוריאזיס ועור יבש מאוד.

· שמן סטלריה – מופק מגרעינים וגבעולים של צמחים מטפסים. מכיל חומרים פעילים היעילים בהבהרת כתמי עור, כמו כן יעיל גם לפטריות עור.

· אצות ים – החלבון שמופק מאצות ים מכיל יוד וחומרים אנטי אוקסידנטים. האצות מכילות מינרלים רבים המצויים במי הים, כגון: יוד, אשלגן, נתרן ומגנזיום. האצות סופחות רעלים ולכן יעילות מאוד בטיפול בעור שומני, גידוליי עור ולמצבים של חיטוי והבהרה.
רב תודות להמלצות של חברינו ד''ר קובי שמיר.
הערה.
ניתן להשיג את כל מוצרי הקוסמטיקה הנ''ל וכמו כן את חומרי הגלם במרפא הבושם.
אגב ד''ר קובי ורעייתו השתלמו בסדנא קצרא לרקיחה טבעית במרפא הבושם.

C - האתרוג עשיר בויטמין

ויטמין C והעור - כל מה שרצית לדעת !!
ויטמין C הוא נוגד חמצון = אנטי אוקסידנט טבעי. מכניסים אותו לחומרים קוסמטיים במטרה למנוע נזק ולטפל בנזק הנגרם לתאי העור עקב החשיפה לשמש.

רוב הצמחים ובעלי החיים יכולים לייצר בעצמם וויטמינים C. בני האדם אינם יוצרים את הוויטאמינים עקב חוסר באנזים מתאים וצריכים לקבל אותו מהמזון - בעיקר פירו הדר וירקות (עלים) ירוקים. מאחר שספיגת הוויטמין C דרך המעי מוגבלת

- מנסים בשנים האחרונות להחדיר את הוויטמין לעור בחומרים קוסמטיים.

ניתן היום למצוא ויטמין C בקרמים, סרומים ומדבקות. מכל הצורות של הויטמינים נמצא שחומר הנקרא magnesium ascorbic phosphate הוא היציב ביותר. כל התחומים המכילים ויטמין C רגישים לאור שמש ולכן צריכים להימכר בבקבוקים אטומים לאור.

איך ויטמין C עובד ??

נטרול חמצן חופשי :
גורם חשוב בכל התהליכים של הזדקנות העור הוא יצירת חמצן חופשי. חמצן חופשי נוצר עקב ההשפעה המזיקה של קרני השמש ( UV ) וגורמים סביבתיים אחרים כמו זיהום האוויר. החמצן החופשי מגרה פעילות של אנזימים בעור הנקראים MMP, הגורמים לשבירות של סיבי הקולגן. בנוסף החמצן החופשי גורם לתהליכים דלקתיים בעור הגורמים בעצמם להזדקנות מואצת של העור. החמצן החופשי (רדיקלים חופשיים) אחראי גם ליצור של אלסטין, לא פעיל, הגורם לאיבוד גמישות העור.

ויטמין C פעיל בסביבה המימית של התא, ומנטרל באופן ישיר את החמצן החופשי ומפחית את הנזקים שהוא גורם. בנוסף נמצא שוויטמין C תורם ליעילות של ויטמין E.

תרומה חשובה לייצור הקולגן וסיבי האלסטין:

ויטמין C הכרחי ליצור תקין של הקולגן בעור. מחלת הצפדת Scurvy היא דוגמא קיצונית למצב של חוסר בויטמין C. במחקרים קליניים נמצא באופן ברור שתוספת ויטמין C במריחה על העור משפרת את יצור וכמות סיבי הקולגן וסיבי האלסטין בעור.

הגנה מנזקי השמש:

מסנני קרינה הם עדיין ההגנה הטובה ביותר כנגד שמש . אף על פי כן נמצא שגם המסננים הטובים ביורת אינן בולמים לחלוטין את ייצרת החמצן החופשי . מאחר וכך מקובל לחשוב היום שיש לשלב מסנני קרינה עם חומרים נוגדי חמצון כמו ויטמין C. בעבודות על חיות מצא ששילוב של ויטמין C וויטמין E יכולים להפחית יצרת חמצן חופשי עקב נזק משמש ל 25%.

חשוב לציין שההגנה הזאת מחייבת את מריחת הויטמינים C ו E לפני החשיפה לשמש. מריחה לאחר החשיפה - לא מספקת הגנה מהותית.

ויטמין C כנוגד דלקת בעור:

מקובל היום לחשוב שתהליכים דלקתיים כרוניים עדינים הם סיבה חשובה להזדקנות הרקמות בינהן העור. עבדות מעבדתיות הראו שוויטמין סי במריחה על העור מפחית דלקת. תכשיר של ויטמין C הנקרא Ascorbyl-6-palmitate שנחקר לאחרונה על ידיי Perricone נמצא עמיד יותר מהתכשיר הרגילים ולפי עבודות קליניות יכול למנוע כ 50 אחוזים מהאודם הנגרם על ידי חשיפה לשמש . תופעה זו מוסברת על ידי פעילות האנטי דלקתית.


האם ויטמין C חודר לעור ?
אתרוג עשיר בויטמין c)

עבדות על אחת הפורמולות של הויטמין - L-ascorbic acid הראתה שכ 20 אחוזים מהחומר בתכשיר חודרים לתוך העור. החדירה לעור עולה באופן משמעותי לאחר קילוף עדין של העור או microdermabrasion.

מה התועלת במריחת ויטמין C ?
(אתרוג -עשיר בויטמין c)

מספר רב של עבודות מחקר הראו הטבה בסימנים של נזקי השמש בעור. נמצא שבעקבות מריחה של תכשירים מסוימים ניתן להפחית במידה מסוימת את הקמטים העדינים של העור וכתמי עור עור חומים. ניתן גם להפחית אודם הנגרם לאחר קילוף עור בלייזר או microdermabrasion.

פיגמנטציה טיפול טבי-מיגוון מוצרים טבעיים

מבחר מוצרי האתרוג לטיפול בכתמי עור (פיגמנטציה)

המוצרים המומלצים ואופן הטיפול

שמן האתרוג – בבוקר לאחר ציחצוח השיניים - 3 טיפות מתחת ללשון – להמנע מאכילה ושתיה כ-3 דקות לפני ולאחר נטילת הטיפות.

סבון האתרוג - רחיצת הפנים (ו/או האזור המטופל) בסבון– בוקר וערב.

קרם אתרוג – מריחה על הפנים בוקר וערב (ו/או על האזור המטופל).

סרום אתרוג – מריחה מעל הקרם בערב.

* קרם טויה – כאופציה לקרם בוקר מריחה על הפנים (ו/או על האזור המטופל).

* פילינג אתרוג – פעם בשבוע – לאחר שטיפת הפנים – על הפנים הרטובות (ו/או האזור המטופל)– לקחת מעט מחומר הפילינג ולעסות את הפנים (ו/או האזור המטופל)במשך כמה דקות – להשהות מעט ולשטוף. לאחר מכן למרוח קרם אתרוגים.

* אדמת חוואר – למרוח כמסכה על כל הפנים או ממוקד באזור הכתמים – פעם בשבוע על פנים נקיות ויבשיות למשך כ- 5 דקות. לשטוף היטב ולמרוח קרם אתרוגים.

* ספוג ים – לשטיפת הפנים (ו/או האזור המטופל) בשילוב הסבון.לאחר השימוש יש לדאוג לשטיפת הספוג וליבושו.

(* - המוצרים המסומנים בכוכבית הינם אופציה להוספה ותגבור הערכה הבסיסית).

ערכת האתרוג -הפתרון היעל לבעית הפיגמנטציה

ערכת האתרוג -הפתרון היעל לבעית הפיגמנטציה הטיפול בערכת הפיגמנטציה השלמה הכולל:
שמן צמחי אתרוג,קרם,סירום,וסבון.
לגבי התוצאות החיוביות של הטיפול
התשובה וודאי! שיש תוצאות ולפעמים מידי!
הינה הפרטים המלאים על המבצע:
ערכת טיפול בפימנטציה
מבצע מיוחד לטיפול בפיגמנטציה -ערכת אתרוג
הערכה כוללת שלושה מוצרים במארז אחד!
1.שמן אתרוג 30cc
2.קרם אתרוג50cc
3.סבון אתרוג-250cc
4.סירום אתרוג פעיל-30cc
5.מוצרים נלווים:ספוג ים,מסכת אדמת חוואר.
6ניתן לצרף לערכה פילנג אתרוג רך.
לקוח יקר אצלנו במרפא הבושם הצמח-האתרוג חשוב יותר מהמוביל. דהינו הסבון ,הקרם,והשמן שלא חשובים במיוחד .אלא אך ורק האלמנטים הנרקחים מהאתרוג הכשר למהדרין!
המשך יום נפלא
קראו באתרינו מה כותבים עלינו בפורומים השונים:
בהצלחה
שמעון מרפא הבושם

לחנות שלנו:http://www.mrphbosem.com/

כאן מוצגים תכשירים שפותחו במרפא הבושם במהלך כ-15 שנות יצירה גלילית ירוקה. הצלחנו לאגד את מרביתם לסדרות המיועדות לטיפול בסוגי העור השונים, בהם באה לידי ביטוי הגישה הטבעית שפיתחה מרפא הבושם בקיבוץ כברי לבעיות נפוצות כגון סבוריאה, פצעי בגרות, היפר פיגמנטציה, הזדקנות יתר וקמטים, גודש נימים,נשירת שיער וכו'; מכלול אשר נוצר ברגישות ומתוך כבוד לתפקיד העיקרי של העור כאיבר חוץ ובהרמוניה עם המטבוליזם הטבעי של העור. מזה שנים רבות אנו משתדלים להשתמש רק בחומרי טבע מתחדשים וידידותיים לעור ולסביבה נימנעים משימוש בחומרים מחליבים, ובחומרי שימור כימיים לייצוב התכשירים.מגמה ירוקה זו עוד יותר ובמרבית התכשירים החדשים על מדפינו ניתן לראות את הצמחים ממש הרכיבים הטבעיים בפורמולציה בתוך המוצר.תודות לטבע נוצר במהלך השנים מגוון רחב של תכשירים ידידותיים במיוחד לעור,לשיער לגוף ולנפש.
לקוח יקר!
קח חלק בלהביא הביתה מוצר ירוק מא''י המייצג את הטבע.. זה עובד פשוט טבעי..

 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז