צמחי מרפא -גדילן-צמח מרפא

איך מגיעים אלינו?

מזרחית לנהרייה , נסיעה בכביש נהרייה מעלות עד צומת כברי , נכנסים לקיבוץ כברי ובנסיעה לאורך גדר המערכת עד שמגיעים לכיכר הראשונה מרפא הבושם.טל: 04-9952122
טלפקס:04-9952152
נייד: 050-5211607

גדילן מצוי-צמח מרפא להשיג בחנות המפעל!

כבד-טיפול בכבד-נקוי כבד

צמח גדילן מצוי למניעת סרטן עור ומלנומה

מחקר שנערך בתנאי מעבדה במחלקה לדרמטולוגיה באוניברסיטת אלבאמה אר"הב, הראה כי לצמח הגדילן המצוי (Milk Thistle) תכונות המסוגלות לפעול למניעת סרטן העור. במחקר שבדק את השפעת המרכיב Silymarin הנמצא בזרעי צמח הגדילן, נמצא כי לסלמרין תכונות היכולות למנוע תהליכים סרטניים הנובעים מהשפעת חומר מסרטן כימי או מקרינת השמש. מחקרים במעבדה הראו כי לסילימרין תכונות אנטי-אוקסידנטיות, אנטי דלקתיות ותכונות המחזקות את המערכת החיסונית. תכונות החשובות לעצירת תהליכים סרטניים בתאים. הרעיון של החוקרים היה כי ניתן לנצלו למניעה של סרטן העור בבני אדם, אם יוסיפו אותו לקרם שיזוף. המחקר פורסם 1/2005 International Journal of Oncology.

גדילן מצוי

גדילן מצוי גדיל מצוי
צמח חד-שנתי ממשפחת המורכבים, שגובהו 50-150 ס"מ. גדל כמעט בכל אזורי הארץ, בעיקר בבתי-גידול עשירים בחנקן, בשדות מעובדים, בצדי דרכים, בלולים, רפתות ומעזבות. גבעולו זקוף. עליו מעורקים בעורקים לבנים ומוכתמים בכתמים לבנים. טרפי העלים שסועים לאונות אליפטיות משוננות. הפריחה בחודשים מרס-מאי. הפרחים יושבים על קרקפות הנישאות בקצות הגבעולים. הפרחים צינוריים, צבעם על-פי-רוב סגול, אך יש גם אוכלוסיות שבהן הצמחים לבני-פרחים. רבים נוהגים לטעות בין הגדילן לברקן, הן בגלל הדמיון הרב ביניהם והן בשל קרבתם ושכנותם. אך נקל להבדיל ביניהם: קרקפת הגדילן עגולה וקוצי המעטפת קצרים ויוצרים מעגל סימטרי, מה שאין כן אצל הברקן. קרקפתו אינה עגולה וקוצי המעטפת ארוכים מסועפים ואינם סימטריים.
נוסף על השימוש בו למאכל, הוא משמש גם ברפואה העממית של הערבים בארץ-ישראל. אכילת הגבעולים והתפרחות מגבירה את התיאבון, ממריצה את העיכול ומרפאה מחלות כבד ומעיים. שרויית מרתח שמופק מכל חלקי הצמח העל-קרקעיים יעילה מאוד לאלה הסובלים מלחץ דם גבוה, מאבנים בכליות, מעצירות בדרכי השתן ומבעיות עיכול בכלל.
חומרים פעילים ושימושים רפואיים: שם החומר הפעיל הוא סילימרין. החומר פועל על קרומי התא של הכבד, מאזן אותם ובאופן זה מונע כניסה של רעלנים ווירוסים. הצמח מטפל בהצלחה בדלקת כבד כרונית ושחמת. כמו כן הצמח יעיל במצבים של פגיעה בכבד עקב רעלנים כימיים ואלכוהול.
ניתן להזמין במרפא הבושם את זרעי הגדילן והכי מומלץ להשתמש בשמן הצמחי של הגדילן השמן כשר ומשמש לשימוש פנימי וחיצוני
לפרטים על שמן הגדילן יש לעיין בערך "שמנים" באתר
התויות נגד: לא ידוע

איך מגיעים אילנו?

איך מגיעים:
מכביש 4 פונים שמאלה לאזור התעשייה הצפוני של נהריה ואחרי 50 מ' פונים שמאלה עד הסוף.
כמובן שאם מגיעים ברכבת ישראל עדיף.
לידעתכם !לקוחות יקרים .את כל מוצרינו ניתן להזמין דרך הטלפון דרך אתר זה,תודה טל: 04-9952122
טלפקס:04-9952152
נייד: 050-5211607

medicinal plants

צמחי מרפא ע''ב גדילן ניתן להזמין בשמן צמחי --9952122-04

בשמן צמחי גדילן מופק מצמחי מרפא גדילן באריזות של החל מ-20 cc - באיכות וטריות של השנה.
להזמנת שמן צמחי גדילן -04-9952122

מרפא הבושם:צמחי מרפא,שמנים צמחיים,קוסמטיקה טבעית - medicinal plants . natural cosmetics


 צימרים צימר לפי שעה צימרים לפי שעה אורחנים קידום אתרים   וילה  חדרים לפי שעות  וילה ©  All rights reserved 
 

צימרים לפי שעה בתל אביב

צימר לפי שעה

חדרים לפי שעה

צימרים לפי שעות

חדרים לפי שעה במרכז